כמה עולה פונדקאות?

אחת השאלות המשמעותיות ביותר בכל תהליך של פונדקאות היא כמובן השאלה כמה זה עולה? לצערנו הורים רבים נתקלים בקשיים בעת הגשמת החלום להביא ילדים לעולם כל זוג מסיבותיו שלו. על מנת להצליח בכל זאת להפוך להורים רבים בוחרים בתהליך פונדקאות. אין ספק כי מדובר בהליך ארוך ומתיש הדורש אנרגיות נפשיות לא מועטות אך בנוסף לכוח הנפשי התהליך גם דורש השקעה כספית לא מועטה. 

עלויות של תהליך פונדקאות

אם כן, כמה עולה פונדקאות? כמובן שלשאלה זאת אין תשובה אחת ויחידה והיא משתנה בהתאם לכל זוג וזוג. תהליך הפונדקאות הוא למעשה מסע אליו יוצאים בני הזוג יחד. כיוון שלכל זוג מאפיינים שונים, נתוני פתיחה שונים וכן שאיפות שונות העלויות לעולם לא תהיינה זהות. 

כמו כן, עלויות הפונדקאות משתנות בהתאם למספר נתונים חשובים ביניהם התשלום אותו עליכם לשלם לסוכנות המלווה, עלויות משלוח הזרע, הסינון הרפואי אותו צריכה לעבור האם הפונדקאית העתידית ופעמים רבות גם בן זוגה, במקרים רבים סוכנויות מספקות שירותי ליווי ותמיכה של פסיכולוג או איש מקצוע אחר מהתחום על מנת לעזור לזוג לעבור את התהליך, פיצוי כספי לאם הפונדקאית, ביטוח רפואי לאם הפונדקאית ועוד. כמו כן, לרוב עלויות פונדקאות בחו"ל תהיינה גבוהות יותר מעלויות בארץ.

הבחירה בתהליך פונדקאות

זוגות רבים ישלמו כל מחיר על מנת להגשים את חלומם ולהפוך להורים. אין ספק כי תהליך פונדקאות אינו תהליך זול והוא עלול לקחת חלק גדול מהחסכונות שלכם אך אין ספק כי מדובר בהשקעה הטובה ביותר שתעשו במהלך חייכם. בעזרת סוכנות נכונה תעברו את התהליך בקלות ובמהירות וכן תשלמו את העלויות הנמוכות ביותר עבור תהליך מעין זה. בחרו נכון ואל תוותרו על החלום שלכם ולו לרגע.

אולי יעניין אותך גם פונדקאות בקנדה