רכישת סים אנונימי –איך עושים את זה נכון

בדרך כלל כשאנחנו רוצים לרכוש כרטיס סים, אז אנחנו פונים אל החברה בה אנחנו מנויים לשירותי סלולר, והיא תדע לספק לנו כרטיס סים מתאים על פי הצרכים שלנו. אנחנו יכולים לרכוש כרטיסי סים מסוגים שונים כאשר הכרטיס מותאם למכשיר מחד ויכול לשרת את מספר הטלפון שלנו. אנחנו מקבלים מספר ספציפי מהחברה, וכך בכל פעם כשאנחנו רוכשים מכשיר סלולר, אז נעביר את הכרטיס ממכשיר למכשיר. 

אך קיימת אופציה נוספת והיא לבצע רכישת סים אנונימי. מדובר על כרטיס שאין לו מספר מוכר או כזה שניתן בהכרח לחשוף. אנחנו יכולים להשתמש בו כפי שאנחנו רוצים באופן שישרת את המטרה שלנו בצורות שונות. צריך לומר, שימוש בכרטיס אנונימי יכול להתאים לקהלים שונים, בין אם זה לבעלי מקצוע בתחומים שונים, אנשים שלא רוצים שידעו את המספר שלהם או גורמים אחרים. כל אחד מהם יכול לפנות אל חברת הסלולר שלו ולהשתמש בכרטיס הרלוונטי עבורו. 

איך עושים את זה בצורה נכונה

ברגע שאנחנו מחליטים להשתמש בכרטיס סים, אזי כל מה שעלינו לעשות זה ליצור קשר עם החברה ולבקש ממנו לרכוש כרטיס סים אנונימי, כזה שאי אפשר לזהות את המספר שלו. אנחנו יכולים להשתמש בו לצרכים שונים כאמור. חשוב שנכיר ביתרונות של מוצר זה (כמו היכולת לבצע טעינת טוקמן) אך גם בחסרונות, רק כך נוכל להשתמש בכרטיס בצורה אפקטיבית. 

בדומה לכרטיסי סים רגילים, גם כרטיס זה יכול לעבור איתנו הלאה אל מכשירים אחרים, בכל מקרה עלינו לקחת בחשבון שאנחנו נצטרך להשתמש בו על פי המאפיינים של הכרטיס, וכמובן בהתאם לאופי החבילה שלנו, בין אם זה מבחינת גלישה באינטרנט, שיחות, הודעות וכל דבר אחר שכלול בה.