קונה רכבים לפירוק בנתניה, פירוק רכבים בשרון

מגרשי מכוניות פרוסים להם בכל רכבי המרכז, העיקר שתבואו לבקר בהם יחד עם הרכב הישן שלכם או זה שעבר תאונה. ישנם קוני רכבים לפירוק בנתניה, בשרון ובכל האזור המקסים הזה. לכו תדעו, אולי עוד יכולים לשלם לכם על הרכב ההרוס שלכם סכום כסף יפה.

קונה רכבים לפירוק בנתניה, פירוק רכבים בשרון |

למי שמכיר את אזור השרון, שכולל את רעננה, כפר סבא, הרצליה ועוד, יודע וראה את שטחי המסחר הגדולים הנמצאים שם בסמיכות. חלקים מהמקומות האלו, מיועדים לגריטת מכוניות ישנות, וכמובן כאלו שעברו תאונה.

מכירת רכב לפירוק – מהו התהליך |

אם קרה והרכב שלכם מיועד למטרת פירוק או גריטה, ראשית, לפי הנהלים המחמירים בעניין, עליכם לבצע הורדת הרכב מהכביש. פעולה זו יש לעשות במשרד הרישוי, שם כמובן להגיע עם רישיון הרכב ותעודת זהות.

לאחר שעדכנתם את הרשויות שהרכב שלכם ירד מהכביש, מעכשיו, לא תוכלו לנסוע בו עוד וכאן חברות הפירוק נכנסים לתמונה. הצוות שלהם יגיע עם גרר ייעודי, אשר יעביר את הרכב הישן בבטחה, היישר למגרש לפירוק רכבים.

כמה זמן ייקח לקונה רכבים לפירוק להגיע עד אליי? |

כאשר אתם פונים  אל חברת PRK פירוק רכבים לצורך לקיחת הרכב לכם אליהם, הם יוכלו להגיע עד שעתיים מרגע הקריאה. במקרים אחרים, תוכלו כמובן לקבוע איתם מועד אחר שיהיה לכם בו נוח, על מנת שיוכלו להגיע ולהעמיס את המכונית הישנה על הגרר המיוחד שלהם.

פירוק רכבים – כיצד מתבצע התשלום? |

התשלום עבור הרכב הישן שלכם מתבצע ברוב המקרים במזומן או בהעברה בנקאית, בדרך שתהיה הנוחה לכם ביותר. לאחר מכן, תהיו רגועים שהרכב שלכם עבר כמעין שינוי צורה, מחזה יפה בפני עצמו שתמיד נחמד להסתכל עליו.

רכבים שהולכים לגריטה או לפירוק, בדרך כלל הם ישנים מאוד ולכן מה שנשאר מהם בעיקר הוא הברזל הרב. ברזל זה נמכר לכל המרבה במחיר, וחברות רבות שעושות ממנו מטעמים, רוכשות אותו מחברות אלו של פירוק רכבים. כך או כך, יש לכם רכב ישן, הזמינו פירוק ותיפטרו ממנו.