סוגי מחסומים שקיימים

במרבית המקומות אליהם נגיע ניתקל במחסומים בין אם מדובר בבנייני משרדים, בחניות וחניונים או בשטחים פרטיים. המחסומים מונעים את כניסתם של רכבים אל תוך השטח הפרטי שלנו. ישנם מספר רב של סוגי מחסומים אשר לכל אחד מהם יתרונות משלו.

על מנת לבחור במחסום הנכון ביותר בעבורנו חשוב תחילה להבין מהו הצורך העיקרי עליו הוא עתיד לענות. במאמר הבא נציג לכם חלק מסוגי המחסומים הנפוצים ביותר.

סוגי מחסומים נפוצים

מחסומים הם חלק בלתי נפרד מחיינו והם מאפשרים לנו שליטה מוחלטת על כל מי שנכנס או יוצא מהשטח הפרטי שלנו. בחירה מדויקת של סוג המחסום תאפשר לנו לקבל בדיוק את המענה לו אנו זקוקים. חלק מסוגי המחסומים הנפוצים ביותר הם:

  • שער חשמלי- בשנים האחרונות השימוש בשער חשמלי הפך למבוקש מאוד וזאת מכיוון שהוא אינו דורש כלל כוח אדם שידאג לתפעול שלו וכן הוא מאפשר הגנה מוחלטת על כל סוג של שטח.
  • דוקרנים- בחניות רבות אנו מוצאים מחסום בדמות דוקרנים. הדוקרנים למעשה אינם מאפשרים כניסה או יציאה ממקום באופן לא מסודר.
  • מחסום זרוע- המחסום המוכר ביותר הוא מחסום זרע אותו ניתן למצוא בחניות רבות. מחסום מסוג זה יכול להיות ידני או חשמלי בהתאם לבחירה האישית שלנו והוא מספק מחסום טוב דיו לרכבים.

בחירת המחסום הנכון

אם אתם מחפשים אחר מחסום אשר יגן על השטח שלכם חשוב תחילה שתעשו מעט חושבים עם עצמכם. שימו לב מהו הצורך העיקרי שלכם, לאיזה שטח המחסום עתיד לספק הגנה ומפני מי אתם מעוניינים להגן עליו. רק לאחר בחינה מעמיקה החלו בתהליך בחירת המחסום הנכון. כמו כן, מומלץ לקבל את סיועו של איש מקצוע או חברה כמו קשת שערים ומחסומים, על מנת להבין מהו בדיוק סוג המחסום אשר יתאים לצורך שלכם באופן מדויק.