קונה כל סוגי הרכבים גם מושבתים

אתם עומדים מול הרכב שלכם שכבר נמצא בחניה תקופה ארוכה, הוא מעלה אבק, חוסם את המעבר ומכער את האווירה. אמנם אין לכם מה לעשות עם הרכב אך אין לאן לקחת אותו. בשביל זה אנחנו כאן – קונה כל סוגי הרכבים גם מושבתים לשירותכם.

רכבים מושבתים וישנים

אנשים רבים במצבים שונים עומדים מול הרכב ולא יודעים מה לעשות איתו, הם רוצים רכב חדש ונוח לנסיעה אך מצד שני הרכב הישן שלהם עומד ללא קונה ואין להם מה לעשות איתו. הפתרון במצבים שונים הוא לפנות לשירות של קונה כל סוגי הרכבים גם מושבתים על מנת 'להעיף' ממכם את הרכב הישן, תוך ניצול מקסימלי של שוויו על ידי מכירתו לקונה רכבים לפירוק.

באילו מצבים תעניינו את קונה הרכבים לפירוק? הכול כאן לפניכם.

רכבים לפירוק

רכב מושבת – רכב שמכורח בעיות ותקלות טכניות שונות, הושבת ויצא מכלל שימוש. כמו כן, רכב שהבעיות בו גורמות לאי חידוש הרישיון. הרכב עומד סתם בחנייה כאבן שאין לה הופכין ואתם רוצים להיפטר ממנו. הפתרון עבורכם הוא קונה כל סוגי הרכבים גם מושבתים. הוא גם יפנה לכם את החניה וגם ישאיר לכם סכום שלא חלמתם שתקבלו עבור רכב כזה.

רכב ישן – רכבים שגילם מתקרב ל – 20, בעל הרכב מעוניין ברכב חדש, אך קשה מאוד למצוא קונה לרכב כזה. גם אם יש סיכוי למצוא קונה, ייתכן שההשקעה בחיפוש אחר קונה, אינה משתלמת. מה שהכי כדאי לעשות זה למכור את הרכב לפירוק ולהרוויח על הרכב הישן את המקסימום.

רכב אחרי תאונה – רכב שעבר תאונה קשה והתיקונים הדרושים בו הם רבים ועולים הון. לא בטוח שהעלויות הגדולות משתלמות עבורכם. מומלץ למכור אותו לפירוק.

אולי יעניין אותך גם קונה רכבים לפירוק בראשון לציון