קונה כל סוגי הרכבים במזומן

מכירים את הסיטואציה אשר בה הרכב שלכם כבר עושה לכם יותר מידי בעיות הוא סובל מיותר מידי תקלות אתם כבר לא חושבים להשקיע בו יותר. החלופה שלכם היא פשוט לקנות רכב חדש. אז כאן מתעוררת שאלת השאלות. מה עושים עם המכונית הישנה? האם אפשר להציע אותה למכירה? האם יהיה מי שיתעניין בה וירצה לקנות אותה? הרשו לי להניח שברוב המקרים מהלך כזה לא יצלח. כי אף אחד כבר לא מתעניין ברכב ישן שדורש תיקונים רבים. מה בכל זאת אפשר לעשות עם הרכב ועדיין להרוויח עליו קצת כסף, לפחות את דמי שוויו של הרכב? למכור לחברה המציעה פירוק רכבים.

מי קונה את הרכבים הישנים?

אז מי בעצם מתעניין ברכב ישן ומקרטע? אתת מי מעניינת המכונית העתיקה והמיושנת? אז כאן חשוב להבין כי גם מכונית ישנה היא מכונית שאפשר לעשות עמה דבר או שניים. בכל מכונית ישנה יש חלקים תקינים הפועלים בצורה מושלמת. ברגע שאנחנו מוציאים את החלקים הטובים מתוך המכונית, אנחנו למעשה יכולים להתקין אותם בתוך מכוניות תקולות הזקוקות בדיוק לאותו חלק. באופן כזה ניתן להחזיר למכוניות תקולה את חייה ואת שלמותה.

  מכירת רכב לפירוק – סיפור שאין בו מפסידים

אם החלטתם לפנות אל חברה המציעה את השירות של פירוק מכונית במגרשי פירוק, אתם למעשה כננסים להליך שאין בו מפסידים.

כי  מכירה של הרכב מועילה בראש ובראשונה לבעל הרכב שהוא נהנה מגרירה של המכונית שלו הישנה כאשר זה לא ייעשה על חשבונו. מעבר לכך יש את בעל המגרש לפירוק שמרוויח מכך שיש לו כעת עוד חלקי חילוף איכותיים למכירה.

הלקוח הוא החולייה הסוגרת של המשולש הזה והא למעשה המרוויח העיקרי. 

אולי יעניין אותך גם פירוק רכבים בנתניה