יש לכם כלב שהורס את הגינה? הגיע הזמן לעבור לדשא סינטטי 

אין ספק שכלב בגינה זה אחד מהדברים הכי מהנים שיש, כי כלבים אוהבים לרבוץ בחוץ ולשחק. יחד עם זאת, הם גם עלולים להרוס את הגינה אחרי כל ההשקעה שהשקעתם בה. זה נשמע לכם מוכר? הכלב המתוק ואהוב שלכם לא מפסיק להרוס את הגינה מרוב התלהבות ומשחקים? זה הרגע לבחור בפתרון הכי טוב שקיים: דשא סינטטי. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים שאתם מכירים בחרו לשלב בגינת ביתם דשא סינטטי, אז למה שלא תנסו את זה עוד היום? 

איזה יתרונות יש לדשא סינטטי בגינה? 

האמת היא, שאם תבחרו באופציה הזאת אתם תיהנו מלא מעט יתרונות. ראשית, דשא סינטטי לגינה מחזיק מעמד להרבה מאוד שנים, בלי קשר בכלל לתנאי מזג האוויר במקום. שנית, בניגוד לכל אפשרות אחרת, את הדשא הסינטטי אתם לא צריכים לכסח ואתם גם לא צריכים להשקות. זה אומר שהתחזוקה שלו גם לא תעלה לכם כסף, אז למה לחשוב פעמיים? אתם תראו שהכלב האהוב שלכם ישמח מאוד לרבוץ על הדשא וליהנות ממנו, אך הוא לא יהרוס אותו. 

איך לבחור דשא סינטטי שיתאים לגינה? 

מה שאולי יפתיע אתכם כאשר תצללו לעומק התחום הזה, אלה הן האפשרויות הרבות של דשא סינטטי שביניהן תוכלו לבחור. זה כמובן חיובי, כי זה אומר שיש אופציות ומגוון, אך מנגד, זה גם עלול להיות מעט מבלבל. אתם תוהים איך לבחור את הדשא הנכון? בדקו מי ייצר אותו, האם הוא נעים למגע והאם אנשים אחרים שכבר רכשו את אותו סוג של דשא ממליצים עליו בחום. בנוסף, כדאי יהיה גם לבדוק מה המחיר של הדשא, כולל שירותי ההתקנה, כי רצוי לשמור על גבולות התקציב שעליו החלטתם מראש.