דוגמאות לתאונות באתרי בנייה

כאשר מסתכלים על דוגמאות לתאונות באתרי בנייה ניתן לראות כי הם יוכלו להדגים לכם בצורה די ברורה מהן הסכנות שעלולות להתרחש כאשר מוציאים לפעול פרויקט בנייה כזה או אחר. כך תוכלו לדעת כי אתם מקבלים החלטה הרבה יותר מושכלת בעניין הביטוח בכל הנוגע לפרויקט הבנייה שלכם וזאת ללא יוצא מן הכלל.

נפילה מגובה רב – סכנה משמעותית באתר בנייה

מידי שנה יש מספר מקרים של נפילה מגובה רב באתרי בנייה. מבין שלל דוגמאות לתאונות באתרי בנייה מדובר במצב אשר נחשב למאוד מסוכן וכזה שגובה חיי אדם במקרים רבים. לצד זאת, במקרים אחרים נגרמים עקב כך נזקים משמעותיים לגוף אשר מצריכים לקבל פיצויים משמעותיים וזאת כדי שהאדם שנפצע יוכל להמשיך להסתדר בחייו לאחר אובדן כושר עבודה.

פגיעה בעת שימוש בציוד מכני

סיטואציה נוספת שנחשבת נפוצה בין דוגמאות לתאונות באתרי בנייה היא מצב בו נעשה שימוש בציוד מכני וישנה פציעה לגוף כתוצאה מכך. בין אם מדובר על מסור חשמלי או פטיש גדול, יש צורך לשים לב כי ישנו ביטוח אשר יוכל לכסות כל סוג של פציעה אשר עלולה להתרחש לאחר השימוש בהם. דבר שיהיה בגדר צעד מאוד מושכל מבחינתכם בעצם.

התמודדות אחראית – בוחרים ביטוח מתאים

על מנת להימנע ממצב בו ישנה תאונה ואתם צריכים לשלם פיצויים מאוד משמעותיים לעובד הבנייה, דעו לכם כי תהיה חשיבות קריטית בכך שתבחרו ביטוח אשר יהיה בעל התאמה מושלמת עבורכם. כל אחד מכם שידע לעשות זאת יוכל לראות בבירור כי יהיה מדובר בצעד המושכל ביותר מבחינתו וזאת תהיה הדרך הנכונה מבחינתכם להתקדם עם הפרויקט בצורה חלקה וללא בעיות בכל הנוגע לביטוח של העובדים.

אולי יעניין אותך גם ביטוח עבודות לתמ"א 38