חיפוי רצפה – מהן האפשרויות?

כיום יש בענף עיצוב הבית והעסק אפשרויות מגוונות מאוד. בעבר הכרנו מספר מצומצם של חומרי בניה ומעט מאוד פתרונות. אך בימינו – יש שלל פתרונות ואפשרויות עבור חיפוי רצפה. הכירו להלן מספר אפשרויות לחיפוי הרצפה שלכם.

היכרות עם מספר סוגים של חיפויי רצפה

  • ולור – פתרון חדשני שמביא עמו בשורה אמיתית. מדובר על שכבת חיפוי אשר מורכבת מכמה חומרים שונים בשכבות, מה שמסגל לרצפה את העמידות ואת ההתאמה לחללים שונים. המוצר מגיע בשלל צבעים ובאפשרויות דיגום מגוונות. מה שמאפשר לכל אחד למצוא את חיפוי הולור שמתאים לו בהתאם לעיצוב ולאווירה אותה הוא מעוניין ליצור בחלל.
  • דמוי בטון – מיקרוטופינג. חיפוי מדהים שמדמה את מראה הבטון ואת המרקם שלו. חיפוי זה מיושם בבתים וכן בבתי עסק רבים. התוצאה מרשימה ויפה ומשרה נוכחות של ממש בחלל. המשך קריאה אודות ריצוף דמוי בטון
  • פרקט – פרקטים היו פתרון לחיפוי רצפה אידיאלי. המחיר היקר שלהם הביא לייצור תחליפים שונים שמספקים את המראה המיוחד של הפרקט בעלויות נמוכות יותר. ניתן להתרשם מפרקט למינציה, דמוי פרקט וכן הלאה.
  • שטיחים – אם אתם אוהבים אווירה חמימה ולא נרתעים מהאחזקה שדורשים שטיחים, זה יכול להיות רעיון נהדר. שטיח מקיר לקיר יכול להיות פתרון מעולה שמשרה חמימות ואווירה משפחתית בבית. מתאים לבתים וגם לבתי עסק, מלונות ואולמות.

בכל מקרה לגופו של עניין צריך לבדוק מהי המטרה של החיפוי ואיזה חומר גלם יכול להיות מתאים ועונה לצורך הנוכחי. יש מבחר חיפויים ואופציות שונות עבור חיפוי רצפה. תמיד נכון לדעת מה התקציב, מהן האפשרויות ומה חשוב לכם בבחירת החיפוי הנוכחי. רק אחר כך ניתן לבחור בחכמה את החיפוי המתאים שימלא את התפקיד שלו בהצלחה וישמש אתכם בנוחות. למידע בנושא ריצוף טרצו