שערים וקשתות מבלונים

בין העיצובים היותר פופולריים וגם מיוחדים של בלונים לאירועים שונים ניתן למנות את שערים וקשתות מבלונים. אלו ללא ספק מוסיפים המון לאירוע שלכם ואנשים רבים ירצו להצטלם עמם, להעלות לרשתות החברתיות וכמובן יחמיאו לכם על הסידור. בדרך כלל משלבים אותם בכניסה אך ניתן לעתים לשלב אותם באזור מסוים בתוך המתחם בו נערך האירוע המיועד לצילום. 

לאילו אירועים מתאימים שערים וקשתות מבלונים?

שערים וקשתות מבלונים מתאימים לכל סוגי האירועים. לא תראו אותם בדרך כלל בכניסה ליום הולדת הנערכת בבית אולם בכל אירוע הנערך באולם בדרך כלל יהיו קשתות בלונים מעוצבות. בנוסף, ניתן יהיה לראות כאלה באירועי השקה של מוצרים, אירועי חברה, השקות של סניפים חדשים וחנויות חדשות, פסטיבלים ועוד. אלה יכולים להתאים גם לאירועים פנימיים וגם לאירועים הנערכים בחוץ. האורחים שלכם לא יישארו אדישים לעיצוב שלהם כיוון שהם לרוב יהיו בכניסה למתחם וגם יהיו מספיק גדולים ומרשימים שיגרמו לאורחים שלכם לבקש מחבריהם לשלוף את הסמארטפון ולצלם אותם. 

איך עושים שערים וקשתות מבלונים?

מעצב בלונים מקצועי יכול לעצב קשת מרשימה מבלונים בתוך זמן קצר, בין שעה וחצי ל3 שעות בדרך כלל, תלוי ברמת המקצועיות שלו, אם יש לו עוזר/ת המסייעים לו, בגודל השער/הקשת ועוד. בדרך כלל מומלץ לעצב את השערים או הקשתות עם עד 3 צבעים. יש עיצובים מיוחדים המשלבים אלמנט עיצובי נוסף. 

האם עיצובים אלו מספיקים או שיש עיצובים נוספים?

עיצוב וסידור בלונים לאירועים הוא הרבה מעבר לשערים וקשתות אולם מדובר ללא ספק באלמנטים שהם MUST בכל אירוע. כאשר מדובר בהשקה של חנות חדשה בדרך כלל קשת בלונים מפוארת בכניסה תספיק אולם כאשר מדובר באירועים אחרים לרוב יתווספו בלונים ועיצובים נוספים שיפוזרו בהתאם בחלל בו נערך האירוע.