הסרת שיער לגברים – כמה טיפולים עד שרואים תוצאות?

גברים רבים מעוניינים להסיר את השיער המיותר מגופם באמצעים שונים ובדומה לנשים, גם הם יכולים להיעזר בטיפולים שונים לצורך כך. אחד מהטיפולים הנפוצים ביותר הוא כמובן הסרת שיער בלייזר. טיפולים להסרת שיער לגברים אינם שונים מאשר טיפולים לנשים, אלא הם מתמקדים באזורים אחרים בגוף.

הסרת שיער בלייזר – איך זה עובד?

הסרת שיער בלייזר כולל למעשה סדרה של טיפולים אשר בסופן יכול המטופל ליהנות מתוצאה של גוף נקי ונטול שערות. ישנן כמה סיבות לכך שיש צורך בסדרה של טיפולים ואין אפשרות להסתפק בטיפול אחד. הסיבה העיקרית לכך היא, שקרני הלייזר משפיעים רק על שערות שנמצאות בשלבי צמיחה. ומכיוון שלשיער יש מחזוריות בצמיחתו והוא אינו צומח בו זמנית בכל המקומות ובאופן אחיד, יש צורך לבצע מספר טיפולים בטווחי זמן שונים על מנת לנטרל את כל זקיקי השערות שבמקום המטופל.

הסרת שיער בלייזר – כמה טיפולים צריך?

אנשים רבים שמתעניינים בהסרת שיער בלייזר רוצים לדעת כמה טיפולים צריך עד שרואים תוצאות? אז התשובה אינה חד משמעית. כמות הטיפולים תלויה בפרמטרים שונים כאשר אלה משתנים מאדם לאדם. ומלבד העובדה שהזכרנו קודם בעניין מחזוריות הצמיחה, ישנה משמעות גם לאזור הגוף בו מתבצע הטיפול, סוג השיער; העובי וצפיפות השיער, הצבע שלו וכן צבע העור. יש לציין, כי אצל אנשים בעלי שיער בהיר הטיפול יהיה פחות אפקטיבי ולכן יהיה צורך במספר גבוה יותר של טיפולים.

מה עוד משליך על כמות הטיפולים?

הורמונים שקיימים בגוף משליכים אף הם על איכות התוצאה ועל כמות הטיפולים הנדרשת, כך שאנשים בעלי חוסר איזון הורמונלי, יצטרכו יותר טיפולים. כמו כן, אנשים שנוהגים להסיר שיער בשעווה יצטרכו יותר טיפולים בשביל להסיר את השיער בשלמות. להמשך קריאה על הסרת שיער בלייזר לגברים