השתלת שיער בטורקיה

מעוניינים להשיב לעצמכם את קו צמיחת השיער באזור המצח ולהימנע מנסיגות המובילות למפרצים? מעוניינים למלא קרחת במרכז חלל הראש? השתלת שיער בטורקיה מספקת לכם את כל התמורות הללו! כיצד הדבר מתבצע? השתלת שיער בטורקיה מתבססת על תכנון מדוקדק הן של מעצבי שיער והן של כירורגים טריקולוגיים מקצועיים. בתום התהליך אתם תתעוררו עם זקיקים חדשים אשר יתורגמו בשלב מאוחר יותר של שגרתכם (לאחר מספר ימים או שבועות) לשיערות של ממש.

התכנון הראשוני של ההשתלה

התכנון הראשוני נעשה באמצעות כלי סימון דמוי טוש בצבע שחור. באמצעות הכלי הזה משרטטים את האזורים החסרים ומסמנים את האזורים התורמים מהן יש לקחת שיער בריא על מנת לייצר זקיקים חדשים באזורים בהם הוא מוחלש או חולה.

ביצוע ההליך הכירורגי

ההליך הכירורגי מתבצע באמצעות זריקת הרדמה מלאה. לאחר שתירדמו ומערכות גופכם לא יורגשו – הניתוח יתחיל בהתאם לתכנון של השתלת הזקיקים שמסומן אצלכם בראש. אתם תתעוררו עם חלק מהזקיקים מהאזור התורם, באזור שסבל ממחסור. התרומה הזו תיתרגם לשיער ממשי כעבור מספר ימים או שבועות, הדבר משתנה אצל כל מטופל ומטופל.

חבישה לאחר הניתוח

על מנת להימנע מזיהום ולהקטין משמעותית את עוצמת הכאב של החתכים אחרי ההתעוררות, המקום ייחבש עם באנדים ותחבושות שסופגים/ות כאבים של פצעים פתוחים. החבישה תתבצע באופן ייעודי כך שהקרקפת שלכם תהיה 100% מוגנת. חשוב להישאר בהשגחה במכון ההשתלות ורק אז לשוב לבית המלון שלכם במסגרת תיירות המרפא.

טיפול לייזר משלים

טיפול השתלת שיער בטורקיה כולל גם מענה משלים באמצעות לייזר לעיבוי זקיקי השיער וגם חלקי השיער שכבר הספיקו לצמוח לאחר ההשתלה. טיפול הלייזר המשלים מחזק את סיב השערה, מחזק את המבנה שלה והופך אותה בכמה רמות יותר חזקה ממה שהיא היום. הדבר עשוי לחסוך לכם השתלות בעתיד אם יישאר כך. לא מומלץ לוותר על טיפול הלייזר המשלים. לפני שחוזרים הביתה, תעשו אותו ובכף תבטיחו לחיזוק של זקיקי השערות שלכם ללא עוררין.

טורקיה – המקום המושלם לכל השתלה

טורקיה היא מרכז סחר עולמי בתחום השתלות השיער. השתלת שיער בטורקיה היא חוויה גם עבור מי שחווה אותה שלא בפעם הראשונה. הקבלה של הזקיקים המתאימים לאדם המושתל היא היום בו הוא באמת שמת בחלקו. באמצעות השתלת שיער בטורקיה לא רק שהתהליך של מילוי השיער יושלם בסבירות הכי גבוהה. הדבר ייעשה בקצב שכל טיפול מתחרה שאינו מהווה טיפול השתלה ואפילו השתלות אחרות יהיה מהיר ממש עד כדי שבירת שוויון. בדרך זו תוכלו להבטיח לעצמכם את השיער המלא והשופע מימי העבר. כמרכז השתלות בינלאומי, בטורקיה ניתן למצוא מזור לכל אזור בקרקפת בו קיים מחסור בשיער. הוא מבוסס על השתלה, חיזוק בלייזר והמלצות על טיפולים מאוחרים לאחר התאוששות מלאה לאבטחת חיזוק זקיקי השיער.