כמה אבנים יש בצמיד טניס? המדריך לרכישת צמיד טניס

צמיד טניס מצופה יהלומים הוא אחד הלהיטים הגדולים בעולם התכשיטים. הסיבה לכך היא פשוט היופי הנדיר שלו, כשהוא עשוי נכון הוא מהמם.

מה בעצם 'הטריק' של צמיד הטניס? למעשה מדובר בשרשרת כסף שעליה קבועים יהלומים זעירים. השרשרת מחולקת לעשרות פרקים קטנים מה שיוצר מראה של צמיד חופשי ותזוזתי.

כאשר העבודה נעשית בצורה מדויקת, הצמיד כולל טס כסף דקיק וגמיש שעליו מחוברים היהלומים ומשווים ליד מראה של צמיד גמיש מלא ביהלומים, זה מראה נדיר שהרבה נשים לא מוכנות לוותר עליו.

אבל יש כל כך הרבה דגמים בשוק, אז איך לבחור צמיד טניס? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לבחור צמיד טניס:

בגלל היהלומים הרבים שיש על הצמיד, המחיר שלו גבוה כמובן. מה שלמעשה קובע את גובה המחיר שלו זה כמות היהלומים שיש בו, האיכות שלהם והעיצוב של התכשיט עצמו.

העיצוב הבסיסי של התכשיט הוא ליצור צמיד מצופה ביהלומים שיהיה גם גמיש, אולם יש צמידי טניס שהיהלומים גדולים יותר וגם הבסיס, טס הכסף גדול יותר ובולט ממש, זה עניין של סגנון.

איכות היהלומים נקבעת לפי הנקיות שלהם. מה זה אומר? יהלום ברמה הגבוהה ביותר אמור להיות שקוף לחלוטין. אתם אמורים לראות דרכו את הצד השני של כל דבר. רק כאשר תסתכלו היטב על כמה סוגי יהלומים, תוכלו לראות את ההבדלים ביניהם בפרט כאשר מדובר על יהלומים קטנים כמו אלו שבצמיד.

המתכת של הצמיד גם תקבע מחיר. אם מדובר על תכשיטים בזהב 24 קראט כמובן שהמחיר יהיה גבוה עוד יותר. נוכל רק לומר שאפשר להשיג הרבה מחירים שונים בגלל המגוון הגדול הקיים בשוק של צמידי טניס יהלומים.