כמה עולה שירות לכידת נחשים? יצאנו לבדוק

בין האדם ובין הנחש שוררים יחסים עכורים מאז ומתמיד. האמת היא, שזה קרה מאז שהנחש פיתה את חוה לאכול מעץ הדעת עוד בהיותה עם אדם הראשון בגן עדן וכתוצאה מכך הם גורשו משם. האינסטינקט הראשון של אדם בעת היתקלות עם נחש, הוא להרוג אותו וכן להיפך; האינסטינקט הראשון של הנחש כשהוא רואה את האדם, הוא לנסות להכיש אותו. יחסים עכורים, אמרנו? 

בררר…. נחש, מה עושים?

טוב, אז אם נתקלתם בנחש, כמובן שהדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להזמין איש מקצוע שיטפל בו ויסלק אותו. איש המקצוע במקרה שלנו הוא לוכד הנחשים. לוכד הנחשים מצויד בכלים מתאימים לצורך לכידת נחשים וכן בעל ידע רב כיצד לעשות זאת ללא גרימת נזק לאדם מצד אחד ומצד שני גם לשמור על הנחש בחיים היות ומדובר בבעל חיים מוגן.

לא כל הנחשים ארסיים – אבל איך נדע?

מרבית הנחשים הקיימים בישראל אינם ארסיים וסביר להניח כי הנחש שפגשתם אינו מסוכן לכם כלל. עם זאת, האדם הפשוט לא ממש יכול להבדיל בין סוגי הנחשים, ולמרות שבישראל לא קיימים הרבה מאוד זנים של נחשים ארסיים, עדיין לא ממש כדאי לקחת את הסיכון ומומלץ להזמין לוכד נחשים בהקדם על מנת שילכוד את הנחש ויסיר מעליכם את האיום הזה.

שירות לכידת נחשים – כמה זה עולה?

המחיר של לכידת נחשים מתחיל באזור 150 – 200 שקלים ויכול להגיע לסכומים גבוהים אף יותר. המחיר נקבע על פי מספר פרמטרים כמו מיקום הנחש – אם הוא ידוע או לא, דחיפות המקרה וכדומה. כמו כן, ישנו  תעריף מיוחד וגבוה יותר ללכידות בשבתות ובחגים וכמובן בשעות לא שגרתיות כמו שעות לילה מאוחרות.