תסמינים של חרדה חברתית

אם אתם מרגישים נבוכים, מזיעים ומפחדים בסיטואציות חברתיות, המאמר הבא בשבילכם. תראו, בכל חברה יש כמה בחורים רעים עם פה יותר מידי גדול שיורדים על חברים אחרים ולאו דווקא כדי לפגוע, הם פשוט ככה צוחקים ומעבירים את הזמן בכיף.

הסיבה שחלק מהילדים נורא נרתעים מזה זה בגלל הממד שבו הם תופסים את הדברים. לדעתם החבר ממש התכוון לצחוק עליהם ועוד מול כולם.

מקרים כאלו, כאשר הם חוזרים ונשנים הם גורמים לילד או לילדה לחרדות חברתיות עם מאפיינים ברורים. כמובן שחרדה חברתית היא עוף לא רצוי בחיים של אף אחד שכן האדם הוא יצור חברתי והוא צריך את החברה כדי להתפתח כבן אדם. 

אז מהן התסמינים של חרדה חברתית? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

תסמינים של חרדה חברתית:

אם אתם רוצים להיפטר מהחרדה החברתית, עליכם לעבור תהליך לשינוי התפיסה העמוקה שיש לכם על חברה ושינוי דפוסי ההתנהגות שלכם בנוגע לחברה. 

הרבה אנשים שסובלים מחרדות חברתיות נוטים להסתגר, להיות עם עצמם, בסיטואציות חברתיות הן נוטים להיבהל ולהילחץ עד כדי איבוד עשתונות. כאשר מישהו פונה אליהם הם נלחצים מאוד.

אז איך מטפלים בזה? בהתחלה צריך לשנות את החיווט של המוח לגבי סיטואציות חברתיות. זה אומר להכיר את החברה ממקום אחר. ממקום שנועד לספק לכם מקור לכיף, להשראה, ליצירתיות ועוד.

אם אתם רוצים באמת להתהלך חופשיים בלי החרדות החברתיות כדאי לטפל אצל מטפל מומחה בשיטה שנראית לכם ושאתם מתחברים אליה. 

חשוב מאוד שתתחברו לדרך של היועץ כדי שתוכלו לעבור את התהליך בצורה טובה ושתוכלו באמת להיפתח מולו ולשתף אותו בדרך ובתוצאות שאתם משיגים כתוצאה מהתרגול. למידע נוסף בנושא טיפול בחרדה חברתית