איך משתמשים בסרגל מדידה לגבות?

נכון להיום יש אפשרות לקנות או לפנות אל אשת מקצוע אשר משתמשת בסרגל מדידה דיגיטלי לגבות.  סרגל זה משמש למטרת מדידת סימטריה בין הגבות וכן על מנת לערוך הדמייה של הגבות. במאמר זה נסביר אודות השימוש בסרגל מסוג זה ומדוע רוב הנשים מעדיפות לפנות אל אומנית איפור קבוע אשר תבצע את המדידה ותעצב את הגבות שלהן בשיטת השיערה.

סרגל מדידה דיגיטלי לגבות – לקנות או לפנות לאשת מקצוע?

נשים רבות אינן יודעות האם כדאי להם לרכוש סרגל מדידה לגבות או שמא עדיף להם לפנות אל מומחית בתחום הגבות בכדי שהיא תבצע את העבודה המדויקת. התשובה נחלקת לשתיים. אם אף פעם לא השתמשתם בסרגל מסוג זה למדידת גבות או אם ניסיתן ולא הצלחתן, הכתובה הטובה ביותר תהיה אשת מקצוע המומחית בתחום איפור קבוע גבות. אם כבר ביקרת אצל מומחית והיא הראתה לך כיצד להשתמש בסרגל זה, את בהחלט מוזמנת לרכוש אותו ולהשתמש בו.

נרשמים לקורס מקצועי – לומדים להשתמש בסרגל מדידה

אפשרות נוספת אשר עומדת בפניכן היא להירשם לקורס מיקרובליידינג הכולל ארבעה מפגשים ובו תלמדו גם את התיאוריה של התאמת מבנה של גבה וטכניקה לבנייה של סימטריית גבות נכונה ולאחר מכן תרגול מעשי הכולל שימוש באותו סרגל מדידה לגבות. אפשרות נוספת היא הרשמה אל קורס משולב  בו תוכלו ללמוד אודות כל השיטות והטכניקות בתחום איפור גבות וליהנות מערכה אשר כוללת גם סרגל מדידה.

אז איך משתמשים בסרגל?

המטרה היא גבות סימטריות, כלומר גבות שוות אחת לשנייה. לכל גבה יש שלוש נקודות חשובות אותן יש לקחת בחשבון בעת המדידה: נקודת ההתחלה של הגבה. נקודת הגובה של הגבה ונקודת הסיום של הגבה. יש למדוד את המרחק של תחילת הגבה מנקודת אמצע המצח (בין שתי הגבות). בהתאם למדידה זו, יודעים מהיכן להתחיל את הגבה השנייה. בהצלחה! מידע נוסף באתר https://shirlavy.co.il/