באילו מקרים כדי להשתמש בשקועי רצפה

המאמר באדיבות HOMELED

אם אתם מתמודדים היום עם מימת עיצוב של חלל כלשהו, ברור מדוע אתם תוהים איך נכון יהיה לעשות זאת, וברור מדוע גם התאורה היא חלק מהעניין. למעשה, פעמים רבות התאורה משפיעה באופן ישיר על האווירה במקום ולכן, אם יש לכם אפשרות לבחור את התאורה הנכונה לכם, למה שתתפשרו על משהו שלא בטוח שתאהבו? אם תהיתם מתי כדאי להשתמש בשקועי רצפה, כדאי לדעת שכאשר: 

  • רוצים להאיר משהו ספציפי 
  • רוצים ליצור אווירה אלגנטית 
  • רוצים להאיר את התקרה 
  • רוצים לגרום לחלל להיראות גדול יותר ממה שהוא באמת 

זה לא במקרה שבמקומות כמו אולמות אירועים, מוזיאונים ועוד – אנחנו רואים שנעשה שימוש באותם שקועי רצפה, כך שברור מדוע גם במקרה שלכם זו אופציה שבהחלט כדאי לקחת בחשבון ולבדוק מקרוב. 

איך בוחרים שקועי רצפה? 

מעבר לעובדה שתוכלו לראות קטלוג שמלא באינספור אפשרויות, אנחנו רואים שכאשר מדברים על שקועי רצפה, צריך להתייחס לעוד כמה פרמטרים. כלומר, להכיר את האפשרויות הקיימות זה טוב ויפה, אך חשוב מאוד גם לברר עד כמה שקועי הרצפה שאתם קונים באמת איכותיים. בנוסף, האם מדובר על מנורות שאנשים אחרים המליצו עליהן? והכי חשוב: האם האור שהן יוצרות יפה ומתאים לאווירה שבה אתם מעוניינים? 

 

האם המחיר צריך להשקיע על ההחלטה? 

זה ברור שבין אם אתם חושבים על שקועי רצפה ובין אם אתם חושבים על מנורות אחרות, כדאי יהיה לבדוק גם כמה זה עולה. לא תמיד חובה לבחור את המנורות הכי יקרות שיש כדי להבטיח שנצא מרוצים, ובנוסף, אל תשכחו שברוב המקרים תצטרכו גם להזמין שירותי התקנה, כך שזה יעלה לכם לעוד כסף. אתם תראו שהרבה פעמים גם שקועי רצפה זולים יותר יוכלו להתאים למשימה וסייע לכם לעצב את החלל בצורה יפה, אז למה לקנות את מה שהכי יקר תמיד?