משקיעים עם טריא ומתחילים לחסוך

אם עד היום המערכת הבנקאית התבססה על כלים מסורתיים ולא מתקדמים כדי לדלות מידע אודות הלווים ועל בסיס כך החליטה האם לתת הלוואות, אז פלטפורמת טריא באה לחולל מהפכה של ממש בתחום הזה. במידה ורק תחליטו להשקיע את הכסף שלכם עם הפלטפורמה, תוכלו ליהנות מתשואה של 5.5% וליהנות מהשקעה יציבה ובטוחה.

המערכת כולה מבוססת על מתן הלוואות P2P. כלומר הלוואות חברתיות שמייתרות את הצורך בלקיחת הלוואה מהבנק. כך הצד של המשקיעים יכולים ליהנות מתשואה נאה ויציבה, ואילו הצד של הלווים יכול להתיר את הצורך שלו בבנקים בכל פעם שהוא צריך הלוואה.

הזדמנות נהדרת בתור אפיק השקעה אלטרנטיבית

אתם לא חייבים לבחור בברירת המחדל כאשר מגיע הרגע שבו אתם מחליטים להשקיע את הכסף שלכם ולשים את הכסף על נדל״ן או מניות. במקום זאת תוכלו לבחור בהשקעה עם טריא, שבה אתם בעצם יכולים להלוות כסף לאנשים אחרים בפשטות ובתנאים נוחים למדי.

לא תצטרכו לשלם קנסות יציאה ומה גם שהשימוש במערכת נחשב לפשוט למדי. כך שאם אתם חושבים להתחיל להשקיע במערכת, זה משהו שתוכלו לעשות בקלות ומבלי שתצטרכו להחזיק בידע מיוחד כלשהו. זה פשוט עדיף בהרבה להשקיע את הכסף בדרך הזו על פני חלופות אחרות שפשוט לא יוכיחו את עצמן בסופו של דבר.

השקעה בטוחה עם תשואה יציבה

כאשר אתם בוחרים להלוות דרך פלטפורמת טריא, אתם יכולים להיות בטוחים כי לא תהיה לכם שום בעיה לקבל את הכסף בחזרה ועם תשואה נאה, שכן הפלטפורמה עושה שימוש במערכת פרופיילינג מתקדמת לאיתור המאפיינים של הלווים והסיכוי שלהם להחזיר את ההלוואה שהם לוקחים. כך אתם יכולים להיות בראש שקט כאשר אתם משקיעים את הכסף שלכם.