נופש בדובאי – לנצל כל יום עד תום

דובאי הייתה תמיד עיר החלומות של כולנו. כבר לפני שנים רבות היינו רואים תמונות או סרטונים מהעיר שמראים על עושר בלתי נתפס, ואטרקציות תיירות שאפשר רק לחלום להגיע אליהם. כיום, לאחר הסכמי השלום עם איחוד האמירויות נופש בדובאי הפך להיות דבר אפשרי, והישראלים שעטו על היעד החדש והחלומי. אמנם, מחירי השהיה בעיר לא זולים במיוחד וחשוב לנצל כל יום עד תום בכדי לראות את האטרקציות הרבות בעיר.

האטרקציות הפופולריות בדובאי

היעד התיירותי המוכר ביותר בדובאי הוא כנראה המגדל הגבוה בעולם הבורג' חליפה. המגדל מתנשא לגובה של 828 מטרים ויש בו 163 קומות. ביקור במקום הוא כמעט בגדר חובה לכל תייר באזור, אך חשוב לדעת שמחירי הכניסה והעלייה לתצפית אינם זולים ויש לברר זאת באתר האינטרנט של המגדל. אחד האתרים הנוספים שישאירו אתכם פעורי פה בדובאי, נמצא ממש למרגלותיו של המגדל, מדובר על מזרקות המים הענקיות אשר ממוקמות בתוך פארק עצום, שהם אחת המזרקות הגדולות ביותר בעולם. רוחבה של המזרקה הוא 275 מטרים, וסילוני המים שהמזרקות משפריצות מגיעות ל – 150 מטרים. בתוך המזרקה משולבות 6,600 נורות המציגות תאורה נהדרת שהופכת את החוויה לרומנטית וקסומה.

דובאי – שילוב של ישן וחדש

כל מבקר במדינה ישים לב לעושר האגדי בו התברכו חלק מתושבי העיר, מכונות יוקרה כמו פרארי ולמבורגיני מסתובבות בכל פינה, וגורדי שחקים המשמשים בניני מגורים הם חלק מנופה של העיר. עם זאת חלק גדול מתושבי העיר הם מהגרי עבודה ממדינות מוסלמיות שבאו לעבוד בעיר, הם חיים בתנאים ירודים אך טובים יותר מארצות המוצא שלהם. חלק מהתיירות בעיר היא גם באזור העיר העתיקה אשר מספר את סיפורה של העיר ואת סיפור התפתחותה המואצת המעניין.

מחפשים מלונות בדובאי? הקליקו על הלינק