הכל על השכרת מנופים

מחפשים לשכור מנוף? חברת השכרה של מנופים? במאמר זה ניתן לכם הכול על השכרת מנופים. ראשית כדאי להכיר את סוגי המנופים הקיימים בשוק.

סוגי מנופים

מנוף הרמה – מנוף זה נקרא גם מנוף סולם. המנוף מורכב על מסילה רצה. היא מיועדת בעיקר להנפת ציוד ביתי. השימוש בה פופולרי ביותר בעת העברת דירה. המנוף מתמקם מתחת לבית צמוד לחלון או למרפסת. המסילה מתרוממת לכיוון הבית והחפצים מועברים דרכה אל המשאית או רכב ההובלות.

היתרון של מנוף זה הוא המחיר הזול שתדרשו לשלם. מנגד למנוף זה יש יתרון מהותי בכך שהוא אינו גמיש ואינו ניתן לקיפול. כך שאין יותר מידי מקום לתמרון בעת הכנסת והוצאת החפצים לבית וממנו.

מנופי זרוע – מנופים אלו בנויים כשמם – כמו זרוע. במוט המנוף יש זרוע נשלפת. זרוע זו יכולה להתקפל בדיוק כמו פרק היד שלכם. בקצה הזרוע מורכבת לולאה, עליה תולים את החפצים בעזרת שרשראות או רצועות.

היתרונות של מנוף זה הוא המפעיל העצמאי שמגיע עם המנוף, אתו תוכלו לחדור אל תוך הבית על ידי קיפול הפרק במקומות צרים וקשים. מנגד, עלות המנוף גבוהה יחסית ושימושה העיקרי הוא לעבודות בניין.

מנופים הידראולים – מנופים אלו נועדו להנפה ופריקה בלבד. לא תוכלו לבצע הובלה עם מנוף מסוג זה. אלא רק במקום העבודה עצמה.

היתרון של המנוף מתייחס בעיקר למשאות כבדים. מנוף זה מיועד לנשיאת משאות ומטענים כבדים מאוד. לעומת זאת יש לו גם חסרון בכך שהוא נועד רק לצורך הזה. כמו כן מחיר השכרת מנופים הידראולים הוא גבוה מאוד. בנוסף מכיוון ששימוש במנוף זה דורש משקולות, תצטרכו גם לשלם על משאית להובלת המשקולות.

בכל אופן חשוב לשכור מנוף מחברה אמינה שעומדת בתקנים בטיחותיים הנדרשים כחוק.