מנורות ירח – הבחירה האולטימטיבית לעיצוב החדר

1279563-min

ישנן דרכים שונות בעזרתן אנחנו יכולים לעצב את חדר השינה שלנו או כל חדר אחר. בכל דרך שנבחר, הרי שעלינו לבחור אמצעים ופריטים שונים שיכולים לעזור לנו בכך. בין אם מדובר בתמונות, ציורים, פריטי ריהוט, שטיחים, ובין אם מדובר במנורות.

כל מנורה שנבחר לחדר יכולה להתאים לעיצוב החדר בצורה כזו או אחרת. זה נכון לגבי מנורות אותן נרצה להציב על גבי מדפים או על גבי מזנונים, שידות או במקומות אחרים. הכל שאלה איפה אנחנו רוצים להציב אותן, הכל שאלה גם, מה סדר הגודל שאנחנו צריכים בשביל המנורה. זאת על מנת שנוכל להפיק ממנה תועלת, לא רק מבחינת העיצוב, אלא גם בכל מה שקשור לאיכות התאורה שהיא תספק לנו.

ישנן דוגמאות שונות של מנורות לבית או לעסק. אחת מהן, היא מנורת ירח. מדובר על מנורה עגולה שמזכירה במראה שלה ירח מלא. אנחנו יכולים להציב אותה במקומות שונים בחדר וליהנות מכמות תאורה גבוהה ונעימה. אפשר להשתמש במנורה זו, הן על מדף, שולחן, שידה או כל מקום אחר בו נבחר להציב אותה.

 

איך רוכשים מנורת ירח?

בשביל לרכוש מנורה בצורה נכונה, אנחנו צריכים לבחון את הגודל שלה, כמו כן, אנחנו צריכים לבחון איך אפשר לשלב אותה במקום בו אנחנו רוצים שהיא תוצב. נקודה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס אליה, היא העיצוב שלה כמובן.

אנחנו יכולים למצוא מנורות ירח בלי עיצוב מיוחד, אך אנחנו יכולים גם למצוא מנורות עם עיצובים מסוגים שונים, כולל תמונות של ילדים, בן או בת זוג, הורים וכל תמונה אחרת שנרצה להציב על גבי המנורה. כך בכל פעם כשנדליק את הנורה, נוכל לראות את התמונה מוארת.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

חדר ילדים
General
דניאל זריהן

10 טיפים לעיצוב חדרי ילדים

המאמר באדיבות Roomix רוצים לעצב מחדש את חדר הילדים שלכם? מתלבטים איך תוכלו לעשות את זה בצורה הנכונה והנעימה ביותר? הינה מספר טיפים חשובים שכדאי

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor