טעמים של נוזלי סיגריות מומלצים

כל מעשן סיגריה אלקטרונית יבחר לעצמו את הנוזל האהוב עליו. כמו כן ניתן לגוון את הטעמים ולהחליף מפעם לפעם את הנוזל. ניתן להבחין במגוון רחב של נוזלים לסיגריה אלקטרונית. לכל נוזל יש טעם משלו וחווית עישון שונה אשר מספקת למעשן את החוויה אותה הוא מעוניין לחוות.

האידוי של הנוזל וחווית העישון

הפעולה של סיגריה אלקטרונית מאופיינת במילוי של נוזל. הסיגריה מאדה את הנוזל ובכך מאפשרת למעשן לשאוף לתוך גופו פנימה את הניחוח ואת הניקוטין שהסיגריה מפרישה. היות והנוזל שעובר איוד הוא זה שמשפיע על הטעם שמורגש בעת העישון, ניתן לגוון בטעמים ולבחור נוזלי עישון בטעמים שונים.

נוזלים בטעמים עדינים – קבוצה אחת של נוזלים היא קבוצה של נוזלי אידוי בעלי טעמים עדינים. אלו נוזלים שלרוב יהיה להם טעם של פירות. בין היתר ניתן להבחין בנוזלים בטעמי לימון, מנגו, מלון, אבטיח, תות ועוד.

נוזלים מתוקים – קבוצה נוספת היא קבוצה של נוזלי אידוי שיש להם טעם מתוק שמזכיר קינוחים וממתקים מוכרים. לדוגמה פודינג, מוקה, וניל, ביסקוויטים או עוגיות וכן הלאה.

טעמים שונים – בנוסף ניתן להבחין בטעמים שונים שמבוססים על טעמים של מנטה, יוגורט, קינמון או דבש.

הבחירה האישית והטעם האישי

היות ולכל אחד מאתנו יש טעם אישי משלו והעדפות אחרות, חשוב לכל מעשן סיגריה אלקטרונית לאתר את הטעמים האהובים עליו. יש מי שיתחבר לטעמי פירות עדינים, אחרים יתמכרו לטעם המתוק של הקינוח האהוב עליהם. ויש מי שלא יוותר על טעם מנטה עוצמתי. אמנם יש לכל אחד טעם מאפיין, אבל אפשר לגוון ולבחור לגוון בכל פעם נוזל אידוי אחר בהתאם למצב הרוח, להרגשה האישית וגם לפי עונת השנה.

לטעום ולהחליט

כדאי מאוד להכיר מגוון טעמים ולנסות לחוש את הטעמים המגוונים שלהם. מגוון הטעמים מאפשר לנו לאתר את הנוזל המתאים ואת הטעם שנוכל להתחבר אליו. כמו כן ניתן לגוון בין הטעמים השונים ולאתר את הנוזל האהוב עליכם לפי מצב הרוח והעדפה מדויקת של הרגע הזה. בתחום יש מגוון חידושים וטעמים מרעננים שכדאי להכיר.

קראו על: מודים לסיגריה אלקטרונית