שירותים לוגיסטיים מחברה חיצונית – למה זה כדאי?

לקראת סוף השנה החלטתם לשווק מבצעים גדולים ואטרקטיביים לכל קהל הלקוחות שלכם, וכדי להכין את העסק לשטף בלי פוסק של הזמנות – הזמנתם מבעוד מועד סחורה בכמויות כפולות כדי למלא אחר הציפיות והצרכים של לקוחותיכם, דבר המחייב אתכם להתמודד גם עם המלאי הגדול של הסחורה שצפויה להגיע בזמן הקרוב.

כיוון שמחסני החברה הם קטנים יחסית לכמות הסחורה שהוזמנה, כדאי להסתייע בשירותי אחסנה מקצועיים של חברה חיצונית, שזו תוכל בנוסף לספק מעטפת של שירותים לוגיסטיים בהתאמה אישית. בשורות הבאות ננסה להסביר למה כדאי לכם, ולכל עסק אחר, להיעזר בחברה חיצונית למטרות הללו.

מה המשמעות של שירותים לוגיסטיים?

שירותים לוגיסטיים הינם שירותים מגוונים הנמצאים תחת מטרה אחת – לאפשר לעסק לפעול באופן שוטף ויעיל, כך שמצד אחד העסק יעניק שירות מקיף ומקצועי ללקוחות שלו ומצד שני יהיה ערוך ומוכן לכל תרחיש לוגיסטי שיצוץ. בשונה משירותי לוגיסטיקה פנימיים של עסקים שונים, שירותים לוגיסטיים מחברה חיצונית מעניקים לעסקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים בהתאמה אישית כמו אחסון סחורה, הפצה של סחורה, שירותי פריקת מכולות מטען ושינוע הסחורה למחסני החברה או יעד אחר, ניהול מלאי וגם מתן שירותי לוגיסטיקה ללקוחות העסק.

למה כדאי לקבל שירותים כאלו מחברה חיצונית?

שירותים לוגיסטיים מחברה חיצונית יאפשרו לכל עסק לשמור על פעילות שוטפת ותקינה, מבלי לפגוע בהתנהלות השגרתית של החברה בגלל הצורך בהגברת המענה הלוגיסטי הדרוש בזמן כזה או אחר. כך בהמשך לדוגמא של הגדלת הזמנות סחורה לצורך עמידה בצרכי הלקוחות, באמצעות חברת לוגיסטיקה חיצונית העסק יוכל לעמוד בתהליכים הכרוכים בהגדלת הכמויות מבלי לפגוע בתפקוד השוטף של החברה – במיוחד כשמדובר על צורך חד פעמי.

אולי יעניין אותך גם שינוע מטענים