10 הדברים שחייבים לדעת לפני שקונים מיטת קומותיים

מעוניינים לרכוש מיטת קומותיים לחדר הילדים? איך נדע מהי המיטה המתאימה ביותר? למה לשים לב? על פי אילו פרמטרים בוחרים את גודל המיטה? השאלות הן רבות והנה 10 דברים שיש לדעת לפני שקונים מיטת קומותיים.

  1. מיטות קומותיים לחדרי ילדים עלולות גם להוות סיכון שכן יש קומה תחתונה ועליונה. בדקו אם למיטה יש תו תקן ישראלי המבטיח מיטה בטיחותית.
  2. עיצוב הוא בעל משקל רב, בחנויות הרהיטים ניתן לרכוש מיטות בגוונים רכים ומרגיעים ואף לשלב בין הצבעים, למשל הסולם שונה בצבעו מהמיטה.
  3. בתחילה יש למדוד את גודל החדר ולהתחשב במבנה שלו. ישנן מיטות קומותיים קלאסיות, קומה תחתונה ועליונה וקיימות מיטות שכל אחת פונה לכיוון אחר.
  4. בהחלט מומלץ לרכוש מיטות משודרגות, עם מקומות לאחסון כמו מגירות נשלפות, מיטה המאפשרת לילדים לשחק, יש מיטות עם אוהל ואפילו מיטות עם מגלשה.
  5. האם שמתם לב מהם הפרשי הגובה בין שתי הקומות? בהחלט לא נוח לישון בקומה התחתונה כאשר הילד לא יכול לשבת על מיטתו שכן העליונה נמוכה מידיי. לכן בדקו את המרווח.
  6. מיטת קומותיים איננה מיועדת לפעוטות אלא לילדים בוגרים יותר, זאת מכיוון שהקטנים כלל אינם מודעים לסיכונים.
  7. רוב מיטות הקומותיים עבור חדרי ילדים מגיעות עם מיטה נפתחת נוספת. בהחלט מומלץ, כך הילדים יוכלו לארח את החברים עם אפשרות למסיבת פיג'מות.
  8. מכיוון שהמיטה היא של הילדים, יש להתחשב גם ברצונותיהם. שתפו אותם בהחלטה ואפילו תנו להם לבחור את המיטה, והעיקר שזו עומדת בתו התקן.
  9. אפשר גם לרכוש מיטות קומותיים מודולריות אותן ניתן לפרק ולהפריד בין שתי המיטות.
  10.  לבסוף, רכשו מיטת קומותיים אך ורק מבית עסק מומלץ.