רשת צל

הקמה של רשת צל הוא פתרון אידאלי להצללה אשר אפשר להשתמש בו למטרות שונות, הן בגינה והן מחוץ לבית. אפשר לרכוש רשתות צל אשר עשויות מחומרי גלם שונים, ברמות שונות של צפיפות החומר ובכמה גדלים בהתאם לצורך.

רשת צל בחצר הבית

רשתות צל הן מוצר נמכר מאד לאור העובדה שהן יוצרות צל אפקטיבי בכל מקום שבו הן ממוקמות. לקוחות רבים רוכשים רשת צל עבור חצר ביתם ומקימים אותה מעל האזור שבו משחקים הילדים בגן השעשועים הקטן שלהם, אשר כולל מגלשה ונדנדה וכך הם מוגנים מפני השמש. 

אפשר להקים את רשת הצל מעל אזור הברביקיו וכך כאשר מכינים ארוחה לחברים ולבני המשפחה, כולם יושבים על כיסאות או על ספסלים בצל, אין שמש יוקדת מעל עמדת הגריל, כל השולחנות מוצלים אף הם ולכן אפשר לשבת בניחותא סביבם וליהנות מארוחה טעימה ומשיחה קולחת של המשתתפים.

כאשר לא קיימת רשת צל, המקום חם מדי, אי אפשר לשבת בחצר בימים החמים ולכן יושבים בבית או במרפסת ולא נהנים מהאווירה הקסומה בגינה.
הקליקו כאן כדי להתרשם ממגוון מוצרי הצללה!

רשת צל מחוץ לבית 

אפשר לרכוש רשת צל עבור השהייה בחוף הים. בדרך כלל רוכשים רשת אשר גודלה תואם את מספר הנפשות במשפחה אשר יוצאים יחד לים, החשיבה היא שכולם יהיו במקום מוצל ולא בשמש החמה, דבר שאינו נעים והוא אף מסוכן. 

מי שיוצא הרבה לפיקניקים או לקמפינגים, נהנה להציב את רשת הצל מעל הכיסאות, השולחנות והמנגל וכך להיות במקום שהוא מוצל ובעל טמפרטורה נמוכה הרבה יותר מזו הקיימת מחוץ לרשת. 

רשת הצל היא פריט מאד נוח ושימושי והוא מאפשר לבני הבית להיות מחוץ לבית בימים חמים ועם זאת להיות מוגנים לחלוטין.
מומנים לבקר באתר של שטיבאי – מוצרים לבית ולגינה וליהנות ממבחר אביזרים!