כפכפי עץ לגבר מקוריים

אם אתם גברים והנוחות, אך גם האופנה חשובות לכם – חשוב שתדעו כי בעידן בו נעליים מסוגים שונים מתאימות גם עבור וגברים וגם עבור נשים – קבקבי עץ הן דרך מעולה להנות ממדרס נעל טוב ונוח, קלות בעת ההליכה, והליכה זקופה. אבל מהם בכלל קבקבים? ואילו דגמים ישנם לגברים? כול התשובות בהמשך.

אם אתם רוצים למצוא נעליים נוחות איכותיות ואופנתיות, תוכלו לבחור קבקב עץ לגבר. מקור הנעליים האלה אשר עשויות עור עם סוליה של עץ (שבסופה גומי למקסימום נוחות), החלו את דרכן בהולנד ובשאר ארצות נורדיות כמו שוודיה, וכדומה. קבקבים אלה, יוצרו במקור עבור איכרים שחיפשו את הדרך לעבוד את האדמה מבלי להירטב. הקבקבים נוצרו עבור גברים ונשים והפכו במהרה לסמל של הארצות הצפוניות של אירופה, בעוד שבהולנד ידועות הקבקבים כחלק מתרבות המקום, כמו גם בשאר אזורים גשומים באירופה.

כפכפים לגברים

בישראל, מדינה ים תיכונים חמה, רבים הגברים שמחפשים כפכפים נוחות ואיכותיות באתר כמו זה למשל. בכך דוכנים החנויות והמעמדים ברשתות האופנה, מציעות לא מעט נעליים נוחות לגברים. עם זאת, קפקפים הולנדיות עם רצועות עשויות עור אמיתי, כמו גם עץ איכותי, סוליות נוחות ועקב נמוך (אך עדיין מעט מגביה) – הפכו לחלק בלתי נפרד מאופנת הגברים בארץ.

אופנת ההיפסטרים למשל, כוללת את הקבקבים ההולנדיות בעוד שיותר גברים המעודכנים בטרנדים האחרונים מחפשים חנויות נעליים באינטרנט אשר יספקו לכם את המראה האופנתי והמבוקש. אם יש לכן בנות זוג שמחפשות נוחות, תוכלו לרכוש קבקבים לגברים ולנשים במחירים מעולים.

סוגים שונים של נעליים לגברים

אם אתם מחפשים נעליים נוחות לגבר, תוכלו כמובן לבחור את אלה ההולנדיות או השוודיות שהפכו כה אופנתיות ונוחות בשנים האחרונות. בכך אפשר למצוא נעליים במגוון צבעים כמו נעלים בגווני ג'ינס, ישנן כאלה בגוונים חומים, ישנן כפכפים שחורות, לבנות, בעלות נקודות, פרחים פסים ובעצם בכל גוון רצוי ואופנתי. את הקבקבים ההולנדיות ניתן לרכוש מחנויות הנעלה אינטרנטיות ובכך להנות ממקסימום נוחות תוך היכולת לשדר אופנתיות גבריות וקדמה.