אקדח גז פלפל – מדוע משתלם לקנות אותו

במהלך השנים, אנחנו נאלצים להתמודד, לצערנו, עם ירידה חדה בתחושת הביטחון האישי והלאומי. לא צריך לעקוב אחרי משדרי האקטואליה בשביל לשים לב לכך. אנחנו נאלצים, לצערנו, להתמודד עם הרבה יותר מקרים של פשיעה מסוגים שונים, לצערנו אנחנו נחשפים יותר ויותר למקרים של איומים או אלימות ממשית, וגם אם לא מדובר במקרים פיזיים, הרי שלא פעם האלימות המילולית מאיימת מספיק בשביל לפגוע בנו. לפעמים מספיק שבן אדם יאיים עלינו באופן מילולי, בשביל שלא נוכל ליהנות מאיכות החיים לה ציפינו ונחיה תחת פחד.

לכן, זה לא מפתיע שאנשים רבים בוחרים להשתמש באמצעים שונים לצורכי הגנה. מדובר באמצעים כמו ציוד להגנה עצמית שיכולים לעזור להם להגן על עצמם בצורות שונות. באופן טבעי, השימוש באותם אמצעים חייב להיות מבוקר ונכון. אם אנחנו נתחיל להשתמש באמצעים שונים, ללא בקרה, אמצעים מסוכנים, אזי שאנחנו רק נוסיף לאלימות הגואה ולא נצמצם אותה.

למה אקדח פלפל יכול לעזור

מה שיכול לעזור לנו להתמודד עם איומים וסכנות סביבתיות, הוא אקדח פלפל. מדובר על אקדח העובד באמצעות תרסיס פלפל ממנו נהוג להכין פלפל חריף. זה כלי שיכול לשרת אותנו מאחר והוא לא באמת אלים. להבדיל מאקדח רגיל שיכול לפצוע אנשים ובוודאי להרוג אותם, אזי שאקדח פלפל הוא בעיקר כלי שנועד לעכב תוקפים ולאפשר לנו לברוח ולקרוא לעזרה. הוא יכול להרתיע אך לא לסכן באופן ממשי.

אקדח גז פלפל גורם לגירוי בעיניים, קוצר נשימה, גודש באף, ולשתק את הצד המאיים או הפוגע במשך חצי שעה, אך הוא לא יכול לסכן אותו פיזית ובוודאי שלא לגרום לו נזק משמעותי. לכן אם נבחר להשתמש בו, אזי שהוא יכול לעזור לנו להתמודד עם סכנות ואיומים בצורה מבוקרת.