הורדת שיער לצמיתות – יש דבר כזה בכלל?

הורדת שיער לצמיתות

בהחלט יש דבר כזה הורדת שיער לצמיתות וזאת באמצעות טיפולי לייזר יוצאי דופן.

הורדת שיער באמצעות מכשירי לייזר מתקדמים 

מכשירי הלייזר החדשניים פועלים באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך והם מסוגלים לנתק את השערה מהשורש שלה ובדרך זו לנטרל אותה כך שהיא לא תצמח שוב. לאחר כמה טיפולים אפשר לראות באופן ברור שחלקים שונים של הגוף שבוצעו בהם טיפולים הפכו לחלקים וללא שיער כלל.

המטפל המקצועי אשר עבר הכשרה מקצועית לשימוש במכשיר הלייזר, עובר באופן סיסטמטי על השטח שבו הוחלט להסיר את השיער. הוא מבצע את ההסרה בכל נקודה אפשרית ומצליח ליצור שטחים חלקים ונעימים למגע.

הסרת שיער בפועל 

לאחר ההסרה של השיער ממיקום מסוים מבקשים הלקוחות להסיר בדרך כלל גם שיער גם ממיקומים נוספים, שבהם קיים ריכוז של שערות. בדרך זו מבצעים לאט לאט הסרת שיער באזורים בהתאם לסדר העדיפויות של הלקוחות.

ברוב המקרים ההסרה היא מקסימלית, קיימים מקרים פה ושם שבהם כמה זקיקי שיער צומחים שוב. מדובר במקרים חריגים ואף על פי שמדובר בשיער שהוא הרבה יותר חזק, מבצעים שוב הסרת שיער בנקודות הללו כדי להסיר את השיער החדש. 

הסרת שיער על ידי גברים

עד לפני כמה שנים רק נשים הסירו שיער בדרך זו, אך בשנים האחרונות גם גברים רבים החליטו שזו דרך שאינה כואבת למעט עקצוצים בודדים ולכן גם הם החלו להגיע לקליניקות כדי להסיר שיער במיקומים שונים בגוף שמאד מפריע להם כמו בבטן, בחזה, בגב ובפנים.

הם אוהבים מאד את הנראות החדשה שלהם, כך הם הולכים בהנאה גדולה ליד שפת הים, במכון כושר ובבריכת השחייה כשעורם הוא חלק וללא שיער.

קראו עוד על הסרת שיער באמריקן לייזר

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

עד כמה חשוב לבצע בדיקת אל הרס

בעזרת בדיקות אל הרס ניתן לבצע איתור של נזילות ולעשות תיקונים  מבלי לגרום לשום נזק. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שכוללת שימוש במצלמה זעירה ושרוול שמוכנס לתוך

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor