היכן מומלץ לעשות השחרת חלונות לרכב

חלונות שחורים לרכב הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ונפוצים. אם אתם תוהים מה טוב בחלונות שחורים, למי כדאי לבחור בחלונות השוחרים, האם מותר להכהות חלונות על פי החוק ואיפה כדאי לבצע השחרת חלונות, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מדוע כדאי להשחיר חלונות

כיום בעלי רכבים רבים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם בשל כמה סיבות: ראשית כל, בשל הצורך שלהם להפחית חום שכן, חלונות שחורים מפחיתים באופן ניכר את החום. שנית, בשל הרצון שלהם לסנן קרינה. מעבר לכך, חלונות שחורים או כהים לא מאפשרים להביט לתוך הרכב ולכן הם מאפשרים את הפרטיות המרבית לנהג ולנוסעים ברכב. בנוסף לכך, חלונות מעין אלה מעניקים לכל רכב מראה יוקרתי. 

עד שנת 2005 אסרו חוקי התעבורה ותקנות משרד התחבורה להשחיר את חלונות הרכב אולם, בהמשך חל שינוי בנושא והוענק אישור ליבואנים ולחנויות אביזרי רכב להתקין חלונות כהים בצידי הרכב, בדלתות האחוריות. בשל כך, לא מעט נהגים החלו להזמין מיבואני הרכב חלונות מושחרים ולא מעט נהגים פנו למקומות שבהם ניתן לבצע השחרת חלונות.

מה חשוב לבדוק טרם משחירים חלונות?

בכדי להשחיר את חלונות הרכב בצורה הטובה ביותר חשוב מאוד לבצע את העבודה אצל אנשי מקצוע מוכרים ואמינים, אשר משתמשים רק בציפוי של חברה מוכרת. כמו כן, עליכם להתאים את רמת הכהות המתאימה לכם. חלונות שחורים לרכב מגיעים בדרגות כהות שונות ויש לבחור ציפוי להשחרת החלון בדרגת כהות אשר מעניק לכם פרטיות במידה הנדרשת וכן עונה על כלל היתרונות הנוספים של השחרת חלונות בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד שתפקידו גם על איכות ההתקנה של הציפוי המדובר.

השחרת חלונות לרכב חייבת להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מורשים, מקצועיים ומוסמכים לצורך ביצוע העבודה.

אולי יעניין אותך גם ציפוי חלונות לרכב