אינסטלטור בגובה – לאמיצים בלבד!

המאמר באדיביות http://s-israel.co.il

כולנו יודעים מה תפקידו של האינסטלטור ומעדיפים לשלם לו כסף טוב ולא לעשות את העבודה לבד… אבל מה, ישנו תחום שגם שייך לאינסטלטור אך הוא פחות מוכר מכיוון שהוא לא ממש נוגע לצרכן הפרטי. תחום זה הוא כמובן עבודות אינסטלציה בגובה.

כן, כן. שמעתם נכון. לעיתים יש צורך לבצע עבודות אינסטלציה בגובה ויש צורך להזמין לשם כך אינסטלטור מומחה במיוחד, אשר מחזיק ברשותו את הכלים המתאימים לעבודות אינסטלציה בגובה.

צינורות על קירות חיצוניים במבנה – מי מטפל בהם?

מכירים את זה שיש צינורות שתלויים בכל מיני מקומות פחות נגישים? מרזבים שמבצבצים מקירות הבניין? מה עושים כאשר קיימת בהם תקלה? מי יכול לפתוח את הסתימות שנוצרות שם? בדיוק לדברים מהסוג הזה צריך אינסטלטור אמיץ ומומחה שיכול לבצע תיקונים ועבודות בגובה רב. אינסטלטור בגובה אינו מקצוע שמתאים לכל אחד ולכן כדאי לבחור במישהו שמתמחה בתחום.

אינסטלטור בגובה – מה צריך לדעת בשביל זה?

לצורך ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה לא ממש צריכים לדעת דברים מיוחדים מלבד ההתמחות בתחום האינסטלציה. מה שכן, במרבית המקרים יהיה צורך להשתמש במנוף על מנת להגיע אל המקום בו צריך לבצע את התיקון ולכן, מדובר בעבודה שמתאימה לאמיצים בלבד. כאלה שאינם מפחדים לעלות עם מנוף לגובה רב ולהיות תלויים בין שמיים וארץ…

שירותי אינסטלציה בגובה

אם אתם מחפשים שירותי אינסטלציה בגובה, תוכלו לפנות לחברות מתמחות שמעסיקות בין שורותיהן אנשי מקצוע כאלה. יש לציין, כי בדרך כלל אין לאינסטלטורים הפרטיים את האפשרות לעבוד בגובה מפני חוסר בכלים מתאימים (כמו למשל מנוף…), ולכן, רק כאלה שעובדים בחברות שמתעסקות בתחום השיפוצים ושיקום מבנים, יכולים להעניק שירותי אינסטלציה בגובה כי יש להם את הכלים לכך.