מדפסות

מדפסת היא מוצר שיש בכל בית, בית עסק ומשרד כיום. בשל המחירים האטרקטיביים והשימוש הנדרש לעתים קרובות אין ספק כי מדובר במכשיר חובה בכל בית או בית עסק וגם הבחירה של המדפסת תשפיע משמעותית לא רק על איכות ונוחות השימוש בה לאורך זמן אלא גם על עלויות השימוש בה. כיום קיימות 2 טכנולוגיות הדפסה עיקריות והן: הזרקת דיו והדפסה בלייזר. בדרך כלל הבחירה למדפסת ביתית תהיה מדפסת לייזר בשל עלויותיה הזולות גם של המדפסת עצמה, גם של מהירות ההדפסה וגם של עלויות הדיו ביחס לכמות הדפים. מדפסות הזרקת דיו יתאימו למי שמשתמש בהן בתדירות פחות גבוהה וצריך הדפסה צבעונית, הדפסה שמשלבת תמונות ו/או הדפסה של מעט טקסט.

מדפסת הזרקת דיו:

מדפסת זו מתאימה למשרדים, בתים פרטיים ובתי עסק שונים. מדובר במדפסות נהדרות הפועלות על הדפסת עם ראשי דיו שאחד מהם שחור והאחד מהם ראש צבעוני. ראשי הדיו יקרים יותר ביחס לכמות הדפים ולרוב מספיקים לכמות של עד 350 דפים בעלות של בערך 100-150 שח לראש דיו. אם אתם מדפיסים הרבה עמודים ובדרך כלל מדפיסים בשחור לבן אין סיבה לקנות מדפסת הזרקת דיו. במידה ואתם צריכים הדפסה צבעונית, הדפסת עבודות, הדפסה עם תמונות – מדפסת דיו היא בשבילכם.

מדפסת לייזר:

כיום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לספק הדפסה בלייזר במהירות גבוהה ובכמויות גדולות. ההדפסה המהירה, העלות המוזלת גם של טונר הדיו ביחס לכמות הדפים והעלות המוזלת של המדפסת הופכת את הבחירה במדפסת לייזר לאטרקטיבית במיוחד לבתים פרטיים ומשרדים בהם נדרשים הדפסה בדרך כלל בשחור לבן ובכמויות גדולות. עלות טונר דיו בדרך כלל יעלה בסביבות ה350 שח ל1500-3000 דפים. 

לפרטים נוספים והתייעצות בנוגע למדפסות המתאימות לצרכים שלכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות. מידע נוסף באתר נוף טק