הפטנטים המוצלחים של המאה ה-21

בלייצר פטנט יש קסם אמיתי. כשפטנט הופך לנחלת הכלל, מעבר לכבוד ולכסף הגדול שנופל בחלקו של מי שייצר את הפטנט, זה מרגש לראות איך אדם אחד, עם רעיון קטן, מצליח לשנות משהו קטן בחייהם של מיליוני או מיליארדי בני אדם.

לאורך ההיסטוריה האנושות אימצה אליה בחום פטנטים גאוניים בפשטותם. מה זה אומר? זה אומר שהרעיון פתר על בעיה מאוד ספציפית בצורה גאונית, אך פשוטה. פתרון קל ליישום כמו מכסה לסיר.

אלו הפטנטים שהופיעו שוב ושוב לאורך ההיסטוריה, והכו את השוק.

אז רוצים לדעת עוד על פטנטים מוצלחים במאה עשרים ואחת? המשיכו לקרוא.

 

פטנטים מוצלחים במאה ה-21:

אחד הפטנטים שהוא בעצם בעצומה של התפתחות ענק זה תחום ההדפסה התלת ממדית. מדובר על כלי שישנה את התעשייה מקצה לקצה. את המהירות של הבנייה ואפילו את הרגלי הצריכה שלכם.

תחשבו על זה שבמקום לקנות כלי בית, שמיכות, כריות, כוסות, צלחות, כפיות או כל דבר אחר, הייתם נכנסים לספרייה ברשת, בוחרים את הסגנון שאתם אוהבים או מכינים בעצמכם בעיצוב אישי, שולחים למדפסת ואחרי דקה? יש לכם כפית חדשה.

ומה יקרה כאשר הבניינים יבנו על ידי מדפסת. חשבו איך זה ישנה את שוק העבודה של פועלי הבניין, של הקבלנים, של הדיירים, של מחירי הדירות.

אם מרגע הרכישה על הנייר ועד הסיום לוקח לא יותר מכמה חודשים ספורים עד האכלוס, כולל עיצוב ברמה גבוהה על ידי המדפסת שמתוכנתת על ידי מעצבי פנים מוכשרים.

פטנטים נוספים זה הרכב האוטונומי, הטלפונים החכמים, האפליקציות השונות והמציאות הרבודה שעוד נראה אותה משתלטת על חלקים נרחבים בחיי היום יום.

 

מוזמנים לפנות אלינו לשיחת ייעוץ בנושא – עריכת פטנטים כץ פרזנטי.