5 יתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

5 יתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא קונספט שונה לחלוטין לעומת כרטיסי הביקור הרגילים, "של פעם". מדובר למעשה במיני אתר אינטרנט, שמשלב בין תדמית עסקית לבין אמצעי כולל ליצירת קשר עבור לקוחות ועבור מתעניינים חדשים. את 5 היתרונות הבאים של הכרטיס הדיגיטלי, אתם חייבים להכיר. 

כרטיס שנשאר ונשאר 

בניגוד לכרטיסי הביקור הוותיקים המודפסים, כרטיס ביקור דיגיטלי נמצא תמיד במרחב הדיגיטלי. כלומר, הכרטיס נמצא בסמרטפון של הלקוח שלכם. הלקוח לא יכול לאבד את הכרטיס ובוודאי שהוא גם לא ייזרק לפח. כשהוא אטרקטיבי, הוא עושה חשק לפנות אליכם, לעסק, בדיוק ברגע האמת, כשצריכים אתכם. 

כרטיס תדמיתי במובן המקיף והטוב של המילה 

בניגוד לחתיכת נייר מודפסת כרטיס ביקור דיגיטלי נראה חדשני ומתאים לימינו. אך מעבר לכך, כרטיסים דיגיטליים חושפים את התדמית שלכם, במובן המקיף, הטוב והאקסקלוסיבי של המילה. בכרטיס ניתן למצוא הסברים על בית העסק, ניתן להציג גלריית תמונות, מסרים של לקוחות ממליצים ועוד. 

להבין מי אתם ומה אתם, בין רגע 

בעזרת כרטיס ביקור דיגיטלי כל מתעניין לומד להכיר את העסק ואת שירותיו ויתרונותיו, בין רגע. הוא מעוצב כמו אתר אינטרנט קטן, אבל מאוד ממוקד, נוח ויעיל. יש בו אלמנטים של עמוד נחיתה, במובן הכי ידידותי ונוח למשתמש שאפשר. 

יצירת קשר מיידית ונוחה 

כרטיס דיגיטלי מאפשר לכל לקוח ליצור אתכם קשר, בצורה מידית ונוחה במיוחד. הלקוח יכול לפנות לעסק בכל דרך שרצויה לו, אם זה התקשרות ואם זה ווטצאפ. ניתן לפנות לעסק גם דרך הפייסבוק, ישירות מתוך הכרטיס הדיגיטלי החכם. 

נוכחות וקידום בגוגל 

מכיוון שכרטיסי ביקור דיגיטליים מתפקדים כמיני סייט, הם גם תומכים ביצירת נוכחות וקידום בגוגל.  למידע בנושא עיצוב כרטיס ביקור