נמצא הוופורייזר המומלץ לשנת 2021

שוק המאיידים, מה שנקרא גם וופורייזרים מתפתח בקצב מסחרר ומציע לנו קשת רחבה של דגמים מסוגים שונים בשלל עיצובים. קיימים הבדלים בין סוגי המאדים: מאדה שולחני לעומת מאדה שהוא נייד, מאייד שמתאים לאידוי קנאביס לעומת שמנים או תמציות ולכן לפני שנציג בפניכם את הוופורייזר המומלץ לשנת 2021, הנה כמה קריטריונים ששווה לבדוק אותם לפני שבוחרים מאייד.

סוג המאייד

הדבר הראשון שאתם צריכים לשקול הוא איזה מאייד אתם רוצים. גם במאיידים או מכשירי אידוי קנאביס ניידים יש את הפשוטים יותר ועד היוקרתיים. קיימים מאיידים בצורה של סיגריה אלקטרונית וזה הכל שיקול של נוחות, מה אתם יותר אוהבים וכמובן מה תדירות השימוש.

מחיר

ניתן לרכוש וופורייזר בעלות של כמה מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים. אם אתם רוצים מאייד שישרת אתכם נאמנה למשך שנים, שווה להשקיע באחד איכותי עם אחריות העשוי מחומרים עמידים וכנראה גם יקר יותר.

סינון אדים

פרמטר סופר קריטי משום שזה בדיוק מה שעושה את ההבדל לבין אידוי נעים ללא צריבות וללא שיעולים.

מכשיר אינטואטיבי

בחרו מאייד שקל לתפעל אותו, לא משלב יותר מדי פיצ‘רים שלא באמת תעשו בהם שימוש, מכיל סוללה חזקה נטענת וניתן לשלוט בו דרך אפליקציה ייעודית.

וכעת לבחירה שלנו לשנת 2021: DaVinci IQ 2 Vaporizer וופורייזר דה ווינצ’י אייקיו 2

מדובר במלך של הוופורייזרים. הוא נייד ומתאים לאידוי אישי לשימוש של צמחים או מיצויים במצב מוצק. השאיפה שלו קרירה ונעימה, ניתן לווסת אותו נגד התנגדות ולחמם אותו עד ל- 220 מעלות סלציוז. יש לו יכולת שליטה מדויקת מאוד ועיצוב חדשני. המחיר שלו נוח בהשוואה לאחרים באותה רמה והוא נטען באמצעות טעינת USB פשוטה.