לא רק ג'אנק – אספקת פירות וירקות למשרדים

דמיינו אתכם יושבים במשרד יחד עם כל העובדים סביבכם ומתים מרעב. מה עושים עכשיו? למי פונים? הרי אם רק אחשוב לרדת למטה כדי לקנות לי איזה כריך הבוס יתלה אותי.. בעיה. גם בשביל מקרים כאלו, נפתחו אתרי סופרמרקט באונליין.

לא רק ג'אנק – אספקת פירות וירקות למשרדים 

המשרד הוא לא המקום הכי משביע בעולם, נראה דווקא שההפך הוא הנכון. במשרד נעשים רעבים יותר מתמיד, לפחות ברוב המקומות. מה אם בדיוק עכשיו תקף אתכם רעב כבד ואתם לא ממש יודעים איך לעצור את הבטן ולקרקר?

סופרמרקט עם פירות וירקות אונליין למשרד הוא אחד מהפתרונות למצבים האלו. בסופרמרקט אונליין, אתם פשוט נכנסים לאתר, עוברים על רשימת הפריטים המצויים שם, בוחרים איזה ארוחה או פרי הכי מתאים לכם כרגע, לוחצים להזמנה והמשלוח בדרך אליכם. כל כך פשוט.

רעבים במשרד, מה עושים? 

המשרד יכול להיות מקום שקשה לנווט בו כשאתה רעב. לעתים קרובות, ישנו שולחן חטיפים או מטבח מלא בלחמניות אפויות באהבה שעמיתה לעבודה הכינה, וכשאתה רעב בהפוגה של אמצע הבוקר או זקוק לחיזוק אחר הצהריים, באמת אין דבר שנראה מפתה יותר.

אבל יש דרכים להתמודד עם זה, ראשית: כשלא אכלת בבוקר, כמעט כל דבר יראה לך טעים (במיוחד שימורים במקרר). דאגו לארוחת בוקר מלאה בפחמימות עשירות בסיבים וחלבון, כזו שתשמור על הרגשתכם מלאה יותר.

אפשרויות טובות לאכילה במשרד: שיבולת שועל חתוכה עם חלב ללא שומן, דגני בוקר וסיבים עשירים, או קינואה וביצים מקושקשות או שייק עם פירות, ירקות, יוגורט יווני, נבט חיטה, וחלב ללא שומן – כל אלו הם רק חלק מהדברים שתוכל להזמין באונליין.

רעב במשרד? תזמין באינטרנט 

אם נתקעתם בלי אוכל במשרד, כדי מאוד שתכירו את מגוון הפתרונות המצויים לכם. אחד מהם הוא להזמין אוכל ברשת.

בהזמנת אוכל באינטרנט, אתה יכול להמשיך לעבוד כרגיל עד שהשליח עם האוכל שהזמנת באינטרנט מגיע, אז תוכל לקום לישר לאכול ולא תצטרך להתאמץ ולרדת לחפש שעה חתיכת כריך או כל מאכל אחר.

אולי יעניין אתכם גם: אספקת עוגות לעסקים