הילד שבר את הנינטנדו סוויץ'? יש פיתרון

בשנים האחרונות הביקוש לנינטנדו סוויץ' הוא עצום. יצרני ומשווקי המשחק מעידים כי בתקופת הקורונה הבלה סביב הנינטנדו סוויץ' היה מטורף ונכון בהתחשב בנסיבות. הבידוד הביתי גרם להורים רבים לרכוש לילדיהם את המשחק.

הסוויץ' הציע פתרונות מיידים לצרכנים, המותאם במיוחד למשפחות. בקונסולות תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של משחקים המותאמים לילדים, הקונסולה ורסיטילית מאוד וניתן לשחק בה כשהיא מחוברת לטלוויזיה וגם כשלא.

כל זה הוביל לכך שהביקוש לקונסולה רק תתעצם והמחסור בשוק גדול מאוד. נכון לאמצע 2020 היה בלתי אפשרי להשיג את הסוויץ' בחנויות בארה"ב וביפן, מכיוון שהיצור תלויה בארץ היצרנית – סין, השיבושים בחידוש האספקה היו רבים.

הילד שבר את הנינטנדו סוויץ'? יש פיתרון

הסוויץ' מהווה פתרון לשעמום של הילד, שלא יסתובב בחוסר מעש או גרוע מכך.. בלהט המשחק הילד שבר את הנינטנדו סוויץ'? יש פתרון. להמשך קריאה בנושא תיקון נינטנדו סוויץ'

לכל תקלה תוכלו למצוא את התיקון הדרוש במהירות, אם המכשיר אינו נדלק למרות ששקע הטעינה תקין, או שהוא נטען רק כשהכבל בצד אחד, אך כשהופכים אותו אין טעינה, וכדו'. עליכם לשלוח את הסוויץ' לתיקון הלוח במעבדה מקצועית ואמינה. זה יעלה לכם בין 300 – 450 שקלים ותוך יום יומיים תקבלו אותו כחדש.

כמו כן אם הסוויץ' לא נטען כשורה או שאתם לא מצליחים לחבר את זה, גם בעיניים לא מקצועיות תוכלו לראות האם הפינים התעקמו או נשברו. תיקון שקע טעינה הוא מהיר ביותר. תוך יום עבודה אחד תקבלו אותו.

אם אתם שומעים מהמכשיר רעשים וחריקות מטרידים, או שהמכשיר מתחמם במהירות ונכבה, כדאי לבדוק את מצב המאוורר וכנראה תצטרכו להחליף אותו, זה לא יעלה לכם יותר מידי והתיקון גם יעשה במקום תוך דקות ספורות תמורת 200 – 250 שקלים. למידע בנושא טכנאי לקונסולות משחק