הכירו את הטריפל של יס

חברת יס שירותי לווין, יצרה לעצמה שם מאוד טוב, הן בכל מה שקשור לשירותי הטלוויזיה הרב ערוצית שהיא מציעה ללקוחותיה והן בכל הקשור לשירותים נוספים, נלווים, שהיא החלה לספק עם השנים. כמו כן, החברה יצרה לעצמה שם בכל מה שקשור להיבט של שירותי לקוחות. זו הסיבה שלקוחות רבים אשר בוחרים להתחבר אל שירותי החברה, אינם ממהרים להתנתק ממנה. 

לכן, אנחנו רוצים להציג בפניכם את שירותי החברה, מה בדיוק היא מציעה לכם במסגרת מה שמכונה הטריפל של יס (הקליקו למידע נוסף). כלומר, חבילות משולשות שכוללות מגוון שירותים. כך, במקום שתצטרכו לבחור את השירותים השונים מחברות שונות, הרי תוכלו לבחור בחבילה אחת של חברת יס, חבילה שמכילה את כל מה שאתם צריכים. 

לפני שנציג את החבילות, חשוב להדגיש, חברת יס משנה מעת לעת את החבילות, ולכן אם עדיין לא התחברתם, שווה מאוד לבחון מה החברה מציעה ועד כמה זה יכול להתאים לכם לטווח הארוך. 

מה כוללים שירותי הטריפל של יס

השירות הבסיסי של יס כולל כמובן רק שירותי טלוויזיה, עם ממיר מקליט וחבילת VOD. אך כאמור, החברה גם מציעה שירותי טריפל, כלומר שלושה שירותים בחבילה אחת. 

כך אתם יכולים ליהנות משירותי טלוויזיה, כולל ממיר מקליט ושירותי VOD, כמובן, עם שירותי אינטרנט שהחברה מספקת כספקית (עליכם להתחבר לתשתית חיצונית) וכן שירותי טלפון קווי. חשוב להדגיש, האינטרנט כולל 100 ג'יגה. 

כך, אתם יכולים ליהנות מכל שירותי התקשורת שיש היום בכל בית או עסק כמו כאן, והכל תחת קורת גג אחת, קורת גג של חברת יס שמספקת לכם, גם חבילה אטרקטיבית, גם מוצרים ברמה גבוהה, וכאמור, שירות לקוחות איכותי. והכל במחירים אטרקטיביים שיכולים להתאים לכל כיס.