הדגמים השווים של אסיקס

ספורטאים רבים רוכשים כבר שנים נעלי ספורט של אסיקס, כיוון שהאימום שלהן מתאים מאד לרגל שלהן ולכן הם יכולים לצעוד ולרוץ בקלילות וללא כל מאמץ. עקב כך יש להם לפחות זוג נעליים אחד של אסיקס ובדרך כלל יש להם כמה וכמה דגמים, על פי הייעוד של כל אחד מזוגות הנעליים.

קנו אסיקס נימבוס 23 >>>

דגמים שווים של אסיקס לנשים

ההיצע של נעלי נשים הוא רב, אך יש כמה דגמים בולטים באיכותם ובנראותם כמו לדוגמה Asics Japan S Women  הקיים בצבע לבן עם פסים גיאומטריים בצבע שחור. או לחלופין Asics Gel Kayano 28 Women Barely Rose White הקיים בצבע וורדרד ייחודי ולכן סוחף נשים רבות להזמין דגם זה. הטיב המעולה שלו לאור ההימצאות של ג'ל ייחודי אשר מקרר את הרגליים, הריפוד היוצא דופן, הסוליה האמצעית קלת המשקל והחזר האנרגיה הם דברים מיוחדים ביותר, שסוללים את הדרך לרכישת הנעל הבאה. 

קנו אסיקס נימבוס 24 נשים >>>

דגמים שווים של אסיקס לגברים 

Asics Gel Kayano 28 Mk Men Mako Blue Ice Mint הם נעליים ייחודיות בעלות תכונות מפתיעות כמו העובדה שבחלק הפנימי של הסוליה האמצעית קיים קצף, dynamic dumax אשר מקנה יציבות נפלאה לרגל ומאפשר ריצה קלילה תוך יצירת אחיזה בשטח הכורכר או האספלט. כמו כן רשת עליונה המקררת את הרגליים jacquard mesh ויוצרת את החזר האנרגיה באופן רספונססיבי. הצבעים הנפלאים של דגם זה כמו כחול מיוחד, יוצרים עדיפות ברורה לרכישת דגם זה. 

Asics Gel Quantum 360 6 Men Silver Grey הוא דגם מוצלח של נעלי ריצה בעלות סוליה קלילה, הן בעלות כריות בכף הרגל אשר מאפשרות בלימה ושיכוך אופטימליים. השילוב של שרוכים מאפשרת את ההידוק המיטבי לכל רגל.