טיפים לניקוי ספות מבד

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנים האחרונות בעולם העיצוב הוא שילוב ספות מבד בחלל הסלון. אין ספק כי מדובר בספות יפות ומרשימות אך החיסרון המשמעותי שלהן הוא כמובן הניקיון שלהן. הן עלולות להתלכלך בקלות רבה יותר ודורשת דרך ניקיון ייחודית ושונה מספות עור. אך בעזרת מספר טיפים חשובים שהכנו עבורכם תוכלו לנקות את ספות הבד שלכם בקלות וללא מאמץ.

איך מנקים ספות מבד?

על מנת להצליח לשמור על ספות הבד שלכן נקיות לאורך זמן ובכדי לשמור על מראה אסתטי של הסלון הנה מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם:

  • שמרו על שגרת ניקיון קבועה. הקפידו לנקות את הספות אחת לתקופה מסוימת על מנת לא לגרום ללכלוך להצטבר.
  • נקו באותו הרגע בו אתם רואים את הכתם או הלכלוך. כאשר אנו דוחים את הניקיון הכתם עלול לחדור עמוק יותר אל סיבי הבד וכך יהיה קשה יותר לנקות אותו.
  • אל תשפשפו! הנטייה שלנו היא לשפשף את הכתם אותו אנו רואים על הספה אך למעשה מדובר בטעות חמורה. שפשוף הכתם תגרום לו להיכנס עמוק יותר אל סיבי הבד מה שיקשה על האפשרות לנקות אותו.
  • השתמשו במעט מים וסבון על מנת לנקות את הלכלוך. שימוש בחומרים אשר אינם מתאימים לסוג הבד של הספה שלכם עלולה להרוס אותו ולהשאיר כתם חמור יותר על הספה.
  • אחת לתקופה חשוב להזמין חברה מקצועית אשר מתמחה בניקוי ספות בד בבית הלקוח. ניקיון מקצועי יחזיר את הספה שלכם למראה שלה כאשר רק קניתם אותה. אין ספק כי מדובר בדרך מצוינת לשמור על ניקיון הספות שלכם.

ספות נקיות ואסתטיות תורמות רבות למראה של הסלון שלנו והופכות אותו לאטרקטיבי ונאה יותר. אין ספק כי שמירה על שגרת ניקיון נכונה תאפשר לספות שלכם להיראות טוב גם במשך שנים ארוכות. נשמע טוב? צרו קשר עם חברת 5 כוכבים.