טבעות שם

הטרנד האופנתי הוא לרכוש לאישה היקרה טבעת הכוללת את שמה. יש לכך הרבה מאד וואריאציות וחשוב להתאים את הטבעת המעוצבת למקבלת המתנה, כדי ליצור סינרגיה מושלמת.

טבעות שם מיוחדות 

טבעות שם קיימות בזהב לבן וגם בזהב צהוב וכדאי לבחור עבורה את הגוון האהוב עליה. מעצבי התכשיטים מציעים דוגמאות יפהפיות ודי קשה לבחור את המוצר המוגמר היפה ביותר, כיוון שכולם יפים.

יש אופציות של כיתוב השם בעברית וגם באנגלית. משתמשים באותיות יפהפיות ולא רגילות כדי ליצור יופי מיוחד על גבי הטבעת. האותיות חרוטות על בסיס שהוא עגול, מרובע. צר, רחב, אובאלי ואופציות ייחודיות נוספות.

טבעת לאמא 

בני זוג רבים מעוניינים לרכוש לאישה שלהם טבעת שם שמופיע בה גם שמו ולכן יוצרים עיצוב של האות הראשונה שלו וצמוד אליה גם האות הראשונה שלו, או משלבים בדרך אחרת את שני השמות.

ילדים רבים מעוניינים לרכוש לאימא טבעת שם שכוללת את שמות הילדים. בטבעות הללו יש כמה משטחים ועל כל אחד חורטים בצורה יפהפייה את השם של הבן או הבת, על פי הסדר של לידתם מהגדול לקטן. אין כמו גאווה של אימא להסתובב עם טבעת שעליה מופיעים השמות של כל הילדים שלה. כך כולם יודעים את השמות של ילדיה, שהם הדבר היקר ביותר עבורה.

קניה של טבעת שם 

בעת קניה של טבעת שם יש לדעת באופן מדויק את מידת האצבע של מקבלת המתנה כדי לייצר את הגודל המתאים בהתאם למידה של האצבע הרלוונטית. תמיד אפשר למדוד את אחת הטבעות שלה שמונחות בקופסת התכשיטים כדי לדעת את המידה המדויקת. אם גודל הטבעת לא יהיה תואם במאה אחוז תהיה אכזבה וחבל לקלקל את הרגע. למידע נוסף קאי תכשיטים