מה לבדוק לפני שקונים שרשרת יהלומים?

המאמר באדיבות פרנקו אורו תכשיטים

יהלומים הם האבנים היקרות ביותר שקיימות ולכן חשוב מאוד לבחון אותם היטב לפני שרוכשים אותם. שרשרת יהלומים הינה מתנה מושלמת עבור כל אישה אך כדי להנות ממנה באמת מבלי להתאכזב ולגלות שמדובר במוצר לא איכותי או אמיתי מומלץ לבחון מספר פרמטרים חשובים אשר יעזרו לכם בעת הבחירה.

טיפים לבחירת שרשרת יהלומים

כל אישה חולמת על שרשרת יהלומים אחת לפחות אותה תוכל לענוד על צווארה בגאווה. אך עוד קודם רכישת השרשרת מומלץ לשים לב לטיפים הבאים:

  • איכות- כאשר אתם רוכשים שרשרת ובה יהלומים חשוב שתבחנו את איכותם. מאחורי כל שרשרת ישנו ציון איכות היהלומים המשובצים בה. ככל שהציון גבוה יותר הדבר מעיד על שרשרת איכותית יותר.
  • סוג השרשרת וארכה- כאשר אתם רוכשים שרשרת חשוב לשים לב לסוג המתכת ממנה היא עשויה מה שמעיד על איכותה. בנוסף, שימו לב לאורך השרשרת על מנת שיתאים לצורך הספציפי שלכן. שרשראות ארוכות יתאימו יותר לשימוש יומיומי בעוד שרשראות קצרות יתאימו יותר לאירועים וזמנים מיוחדים.
  • צבע- לכל יהלום צבע שונה ודרגת שקיפות שונה. ככל שהיהלום שקוף יותר המראה שלו הינו קלאסי ונקי יותר. בחשו אחר הדירוג המתאים לרצון ולצורך שלכן. 
  • תקציב- החליטו מראש מהו התקציב שעומד לרשותכן אותו אתן יכולות ומוכנות להשקיע בשרשרת. הגדרה של סכום מקסימלי תעזור לכן לבחור שרשרת יהלומים בצורה הנכונה ביותר.

שרשרת היהלומים המושלמת

שרשרת יהלומים הינה מתנה איכותית, יפה ויקרה מאוד. חישוב נכון של התקציב העומד לרשותכן, בדיקה של היהלום קודם הרכישה והתאמת השרשרת לצורך שלכן יהפוך את תהליך הקנייה לפשוט, קל ונוח יותר. רכישת שרשרת יהלום אמנם נשמעת יקרה ואפשרית רק עבור נשים מסוימות אך למעשה, בעזרת הטיפים שלנו תגלו שאין זה כך.