מוצרים לאמבטיה – אילו מוצרים לא קיימים אצלכם ואתם חייבים

החלטתם לשדרג את הבית? החלטה מצוינת וחשובה, אך לפני שאתם ממהרים לחשוב אילו דברים ופריטים תרצו להוסיף בחללים המרכזיים של הבית – כדאי שתחשבו גם על החללים המעט פחות בולטים בביתכם, כמו לדוגמא חדר הרחצה שבביתכם שוודאי ישמח לקבל שדרוג וריענון.

חדרי הרחצה מאפשרים לכל אחד מאתנו להתארגן בצורה איכותית ויעילה לבוקר עמוס, או לחילופין להירגע וליהנות מכמה רגעים של שקט לאחר יום גדוש במיוחד. אז אם אתם תוהים כיצד כדאי לשדרג את החדרים הללו בצורה פרקטית, הכירו כמה מוצרים לאמבטיה שכדאי שיהיו לכם.

מתקן למברשת ומשחת שיניים

למברשות ומשחת השיניים צריך להיות מקום ייעודי ונגיש בחדר האמבטיה, ולכן כדאי להוסיף מתקן פרקטי ומעוצב שיותקן בסמוך לכיור של חדר הרחצה. כדאי לשים לב כי המתקן יכול להכיל את כל מברשות השיניים של בני המשפחה, ובמידת הצורך כדאי להוסיף מתקן נוסף שייתלה אחד ליד השני.

מתלים למגבות

הדרך הטובה ביותר לייבש את המגבות לאחר אמבטיה טובה, היא באמצעות תלייתן על גבי קולבים ומתחים ייעודיים. את המתלים מומלץ לתלות במקום נגיש אך גם מאוורר מספיק, כך שהמגבות הרטובות לא יצברו לחות ויוכלו להתייבש בצורה מהירה. שימו לב לתלות כמות מתאימה של קולבים ומתלי מגבות, כך שיהיה לכם מספיק מקום לתלות את המגבות והבגדים לפני האמבטיה.

פחים לאמבטיה

כמו כל חלל אחר בבית, חשוב לשמור על סדר וניקיון גם בחדרי הרחצה והאמבטיה בבית. באמצעות הצבה של פח אשפה קטן ומעוצב ניתן לשמור על הניקיון, להוסיף עיצוב אסתטי לחדר, וגם לוודא כי כל בני המשפחה לא מתפתים להשליך ניירות ופסולת אחרת ישירות לאסלה שעשויה להיסתם ולהוביל לבעיות צנרת לא נעימות.

>אנשים התעניינו גם באקססוריז לאמבטיה באטליין