ייעוץ קריירה – לעבוד בעבודה שאוהבים באמת

דורית קיי

כל אחד שיוצא לחיי תעסוקה עושה זאת מתי סיבות. הסיבה הראשונה היא שהוא פשוט חייב למצוא את הדרך להתקיים ולחיות. אם הוא לא יעבוד לא יהיה לו איך לחיות ואיך לקנות את כל מה שהוא צריך. מנגד, ברור כי העבודה מהווה גם תעסוקה לבן אדם. מה יעשה האדם שאינו עובד? ישב מבוקר ועד ליל רגל על רגל וישתעמם?

אך כאן חשוב לזכור ולדעת כי על מנת שניתן יהיה להתמיד בעבודה ולהצליח בה, חובה לבחור תחום שמעניין את האדם ורק כך הוא יוכל למצוא סיפוק במלאכתו.

ייעוץ קריירה – מה זה?

כיום יש כאלה אשר הבינו כי על מנת לסייע לאנשים למצוא את עצמם מבחינת תעסוקה, יש להקים מקומות מיוחדים אשר אלו יסייעו לכל אחד למצוא את מקום התעסוקה המתאים לו ואת תחום העיסוק שיצליח למשוך אותו באמת.

ייעוץ קריירה זהו שירות ייחודי המאפשר לכל אחד להגדיר לעצמו את תחומי ההתעניינות שלו כמו גם להבין מהם בדיוק תחומי ההתעניינות שלו. באמצעות מבדקים שונים ואפילו אבחונים מקיפים, ניתן להגיע למסקנות בדבר הנקודות החזקות של האדם מול הכישרונות שלו כאשר כל אלו יוכלו למקד אותו ולסייע לו לבחור את תחום העיסוק אשר אכן יתאים לו מכל הבחינות.

אם אוהבים את העבודה הכול נראה אחרת

כיום כבר יודעים כולם כי אם אנחנו מבצעים את העבודה שלנו מתוך אהבה, מתוך רצון וחשק, מתוך חיבה למקצוע ומשיכה לתחום, הרי שהדרך להצלחה תהיה הרבה יותר בטוחה. מלבד זאת יש כאן את התחושה הטובה והנעימה של עיסוק בתחום אהוב כאשר באופן כזה העבודה לא הופכת להיות למשהו מעיק, לגורם משעמם או משהו שרק מחפשים לברוח ממנו.

מי מייעץ בתחום התאמת הקריירה?

לצורך התאמת העיסוק והעבודה, יש להיעזר באנשי מקצוע כמו דורית קיי שזהו תחום העיסוק שלהם. הם יודעים לתת את המענה המדויק והנכון ורק הם יוכלו לייעץ לכל אדם ולנתב עבורו את הדרך עד למקום העבודה הכי מתאים עבורו.

אז לא נאמר שהעבודה היא חיינו (בגלל הקונוטציה) אך אם נאהב את העבודה בהחלט נחיה הרבה יותר טוב.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

עד כמה חשוב לבצע בדיקת אל הרס

בעזרת בדיקות אל הרס ניתן לבצע איתור של נזילות ולעשות תיקונים  מבלי לגרום לשום נזק. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שכוללת שימוש במצלמה זעירה ושרוול שמוכנס לתוך

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor