ארוחת שף בבית – כל מה שצריך לדעת

המאמר באדיבות https://www.powerchef.co.il

חושבים על רעיון של ארוחת שף בבית? הנה לכם כל הפרטים החשובים שאתם צריכים לדעת. כדי שתחליטו נכון ותבחרו חכם. 

פרטים שאתם צריכים לדעת לגבי ארוחת שף בבית

  • שף פרטי מציע לכם פתרון מותאם אישית לכם. כלומר, הוא מביא עימו את הידע ואת המיומנות שלו, ומתאים לכם ארוחה בדיוק לפי הטעם האישי והציפיות שלכם. חשוב לזכור כי שף פרטי אמור להתאים את עצמו אליכם כדי לספק לכם את האוכל המצטיין בטעמו ובניחוחות שלו.
  • יש לסכם בצורה ברורה מאוד מה אתם צריכים להכין לקראת בואו של השף אליכם לבית. לכל שף יש שיטת התנהלות משלו וכל אחד צריך את הכלים היעילים, את המשטחים הנוחים ואת כל מה שצריך להכנת הארוחה הרצויה. וודאו שאתם יכולים להכין כל מה שצריך לעבודה יעילה של השף אצלכם.
  • יש לא מעט שפים שמציעים שירות ללקוחות. אך לא כל אחד מוכן לבוא אליכם הביתה. אם הנקודה המשמעותית שלכם הינה ארוחת שף שמכינים אותה אצלכם בבית, חשוב לברר על שף שזמין לבצע את המלאכה באופן זה.
  • ארוחת שף בבית ניתן להזמין גם באמצעות שליח שמביא את האוכל מוכן עד הבית. כלומר, השף מכין את המאכלים בהתאם להזמנה שלכם במטבח חיצוני, לאחר סיום ההכנה האוכל נארז היטב ומסופק אליכם לבית. מתאים למי שאין לו אינטרס בהכנת האוכל אצלו בבית, אם כי הוא מעוניין ליהנות מארוחת שף טרייה וחמימה אצלו בבית.
  • אם אתם בכל זאת חפצים שארוחת השף תוכן אצלכם בבית, כדאי מאוד לתאם מראש את כל הפרטים הקטנים. כדי שתדעו כמה זמן כל זה הולך לקחת ומה זה דורש מכם, בעלי הבית.