עיצוב ביתנים לתערוכות – אל תתפשרו לכו רק על חברה מקצועית

עיצוב ביתנים לתערוכות

המאמר באדיבות קלידוסקופ אירועים

עיצוב ביתנים לתערוכות יכול לגמרי לעשות את ההבדל בין תערוכה טובה שכיף לסייר בין הדוכנים לבין תערוכה משעממת ומלאת פיהוקים.

למה זה כל כך קריטי? חשוב להבין. כשאנשים מגיעים לתערוכה הם בדרך כלל באים גם לספוג אווירה, הם רוצים להיכנס לאווירה של מה שהם רואים מול העיניים ומה שיוצר את האווירה זה איך לא? רק העיצוב. 

ישנן חברות רבות שמציעות עיצוב ביתנים לתערוכות, אולם, לא כולן יספקו את אותו עיצוב. בכל זאת, זה יהיה תלוי ברמת המעצבים שהחברה עובדת אתם.

אז איך לבחור חברה לעיצוב תערוכות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עיצוב ביתנים לתערוכות:

עיצוב ביתן לתערוכה זו אומנות בפני עצמה שנלמדת בבתי ספר לאומנות כמו בצלאל. בכלל התחום של עיצוב תערוכות הוא למעצבים בלבד. בעולם, ניתן למצוא תערוכות שרק ההשקעה בעיצוב התערוכה מגיע למיליוני דולרים. חברות גדולות מבינות את החשיבות של עיצוב התערוכה ברמה הכי גבוהה האפשרית ולכן, הם משקיעים בזה המון כסף.

מה שקובע כמובן את רמת העיצוב זה רמת המעצב של החברה שאחראית על הפקת התערוכה. לא קשה להבחין בין מעצבי על, תותחים לבין מעצבים מתחילים שרק התחילו את דרכם בעולם העיצוב.

לאירוע שלכם אתם רוצים לוודא שיהיו מעצבים מעולים ולכן, כדאי לבחון את שמות המעצבים שהחברה עובדת אתם ולעשות עליהם חיפוש קצר בגוגל.

בנוסף, היינו ממליצים לכם לבדוק תערוכות דומות לאלו שאתם רוצים ליצור ברחבי העולם, לראות את עיצוב הביתנים ולקבל השראה. זה יעזור לכם גם להדריך את החברה ולהגיד להם לאיזה עיצוב לכוון ומה צריך להיות בכל פינה בתערוכה.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor