מהו תהליך השתלת שיער?

אם אתם סובלים מקרחות או שיער דליל במיוחד, בין אם אתם גברים או נשים – חשוב שתדעו כי השתלת שיער מודרנית, הפכה בשנים האחרונות לפתרון מעולה עבור מי שניסה הכול – ועדיין אינו מצליח להפטר מנשירת שיער חזקה. 

נשירת שיער, מתרחשת בדרך כלל בקרב גברים אשר יש להם רקע גנטי של התקרחות, וגם בקרב נשים וגברים שסובלים מסטרס, מתזונה לקויה, מחלות שונות, ושאר תחלואים או גורמים פיזיים וחיצוניים שמדללים את הקרקפת. 

כיום, יותר אנשים יכולים להנות משיער מלא וטבעי באמצעות טכניקה כירורגית המספקת העברת שיער ממקומות שונים בגוף, אך הקרקפת, כאשר השיער מועבר באמצעות רופאים מומחים בלבד. 

בכך בעת בדיקה קפדנית מדעית שבוחנת אלפי זקיקי שיער קיים, מתבצעת התאמה של הזקיקים אל הקרקפת, ובאמצעות מחט מיניאטורית – נתפרים הזקיקים אל הקרקפת. בכך הקרקפת נראית פחות דלילה, בעוד שהשיער נותר קבוע עליה. התוצאה תהיה שיער מלא יותר לטווח ארוך. בכך שהקרקפת לא תושפע בשל נשירת שיער. 

כיצד מבצעים השתלת שיער?

כפי שהזכרנו, תהליך זה מדעי ודורש רופאים מומחים בתחום. התהליך נעשה בצורה זהירה וזאת לאחר אבחון של כל מטופל והתאמה מדויקת של שיער הגוף שנלקח אל הקרקפת. לאחר התהליך תהיה תקופה של החלמה אשר תשולב בבדיקות ומעקב, כמו גם בטיפולים משלימים שמגנים על הקרקפת ומובילים לריפוי והגרעה. 

השתלת שיער – תופעות לוואי

כמו כל תהליך, גם השתלת שיער יכולה להוביל לתופעות לוואי, כמו שיהוק במידה מזערית, כמו גם בנפיחות בקרקפת שללא טיפול עלולה להוביל לגלדים. עם זאת, במידה ותבחרו קליניקה מקצועיות להשתלת שיער – תוכלו לבצע את התהליך על הצד הבטוח ביותר תוך תהליך מקצועי, נכון ומחושב.