מוצרי היגיינה למוסדות – כמה דברים שחייבים להיות בכל בי"ס

בקרוב מאוד כל התלמידים יחזרו אל בית הספר אל שנת לימוד חדשה, וכאן זה חשוב מאוד לוודא מבעוד מועד כי יש את כל מה שהם צריכים מבחינת מוצרים מתחום ההיגיינה. התקנה של פריטים מן הסוג הזה היא כזו שמקדמת רמה טובה יותר של ניקיון עבור התלמידים, במקום שבו כולם נדבקים מכולם בכל מיני חיידקים ווירוסים לא נעימים. חברות העוסקות בתחום מוצרי היגיינה למוסדות יידעו לספק את המענה לכל המפורט בהמשך.

דיספנסר לסבון

בכל בית ספר יש כמה וכמה חדרי שירותים עבור הילדים, וזה לא ממש משנה אם מדובר בבית ספר יסודי, תיכון או חטיבה. לאחר שהילדים סיימו את הפעילות שלהם בחדר השירותים הם חייבים לדאוג לרמה טובה של היגיינה של הידיים על ידי השטיפה שלהם בסבון ובמים. הדרך הכי טובה לשמור על ההיגיינה ברמה טובה היא על ידי הוספה של דיספנסר לסבון– מתקן שבו יש סבון ידיים, וממנו ההוצאה של הסבון היא בצורה מדודה ונוחה בכל פעם מחדש.

מתקן לנייר טואלט

בכל חדר שירותים יש נייר טואלט. זה בהחלט עדיף כי המתקן שבו נמצא נייר הטואלט הוא כזה שבו יש כמות גדולה של ניר טואלט שאינו מצריך החלפה והכנסה של גליל חדר בכל פעם מחדש, לצד היות המתקן כזה שמסוגל לחתוך את הנייר הזה בקבוצות קטנות לשם שימוש חסכוני במיוחד. דבר זה חשוב בעיקר אצל ילדים שלא יודעים תמיד מהי הכמות הנדרשת ומבזבזים נייר לחינם.

מתקן לניגוב ידיים

אחד מן המתקנים היעילים בחדר השירותים הוא המתקן שמוציא נייר עבור הניגוב של הידיים. זה מתקן שמציע דרך יעילה ונוחה עבור ניגוב הידיים לאחר השטיפה שלהם במים ובסבון, וגם כאן ישנם מתקנים שבהם ישנה הוצאה של כמות מדודה עם נייר עבה שאיתו המשימה מושלמת בצורה מהירה.

מפיץ ריח

חדרי השירותים של בתי ספר יכולים להיות כאלה שבהם יש ריחות לא ממש נעימים, ודרך טובה להעניק לכל אלה שנכנסים אל חדר השירותים חוויה יותר נעימה היא על ידי הצבה של מפיץ ריח אוטומטי שמוציא ריח נעים מידי פעם בפעם ושומר על מקום שבו יש ריח נהדר בכל יום מחדש.