מעבדת LEM – זיהוי מוקדם של מחלות ממאירות

רוצים לעבור בדיקה לזיהוי מוקדם של מחלות ממאירות? פנייה אל מעבדת LEM שהוקמה לפני 20 שנה ופועלת בפארק המדע ברחובות נס ציונה תהיה בחירה מצוינת מצדכם. המעבדה פועלת תוך כדי עמידה בנהלים BVQ ו CAP וזאת תוך כדי שהיא עושה שימוש במערכות מחשוב ובציוד המתקדם ביותר שקיים היום בעולם לשם ביצוע של בדיקות מהסוג הזה. אין בכלל שאלה בכל הנוגע לכך.

 

תוצאות בדיקה מהירות במיוחד

יתרון גדול של מעבדת LEM זו העובדה כי היא תספק לכם תוצאות בדיקה לזיהוי מוקדם של מחלות ממאירות הרבה יותר מהר ביחס למעבדות רבות אחרות שפועלות היום. הסיבה העיקרית שמביאה לכך זו העובדה כי המעבדה עושה שימוש במכשור המתקדם ביותר שקיים היום וזה שמאפשר לבצע את הבדיקות ברמת דיוק מרבית ותוך כדי כך שהתוצאות מגיעות במהירות רבה גם כן. כך שלא תרצו לפנות לאף מקום אחר כדי לעבור בדיקות מהסוג הזה.

 

מעבדות פתולוגיה וציטולוגיה – התפתחות בחקר הסרטן

אפשר לראות כי בשנים האחרונות מעבדת LEM ושלל מעבדות אחרות הוקמו וזאת עקב התפתחות בתחום של חקר הסרטן והיכולת לזיהוי מוקדם שלו. לפיכך תוכלו גם אתם ליהנות מהשינויים הללו ולדעת בשלב מאוד מוקדם האם אתם סובלים ממחלה מהירה, דבר שיגדיל את הסיכויים שלכם לשרוד.

באמצעות המכשור המתקדם והצוות הטכני המיומן מסוגלת המעבדה לספק תוצאות מאוד מדויקת ותוך כדי עמידה בתקנים ובסטנדרטים המחמירים ביותר שקיימים היום. לפיכך יהיה מדובר בכתובת הנכונה ביותר לפנות אליה וזאת אם תרצו ללכת על בטוח ולראות כי אתם משיגים מענה מנצח בכל הנוגע לבדיקה של מחלה ממאירה מכל סוג שיתכן ואתם סובלים ממנה. אז לכו על בטוח!