מיטות עיסוי

כל מטפל בתחילת דרכו זקוק למיטת טיפולים, בנוסף למכשירי עיסוי נוספים, על מנת שיוכל לקבל פציינטים שמעוניינים לקבל ממנו טיפול, עיסוי או כל דבר אחר שהוא מציע. קיים כיום מגוון גדול מאוד של מיטות עיסוי שונות אשר משמעותו היא, כי ישנו גם טווח מחירים גדול והדבר הזה מהווה גורם משמעותי מאוד עבור המטפל המתחיל.

עם זאת, מומלץ להשקיע במיטת עיסוי מקצועית ואיכותית אשר תבטיח איכות טיפול וחוויה ללקוחות ובנוסף, תאפשר גם למטפל ליהנות מהמיטה לאורך זמן ומבלי שיצטרך לרכוש מדי תקופה מיטת טיפולים חדשה.

איך לבחור מיטת עיסוי איכותית

כאמור, מציע שוק מיטות העיסוי, סוגי מיטות רבים ולכן, יש להתאים את סוג הטיפול אותו מבקש המטפל להעניק וכך לדעת איזו מיטה לרכוש. ישנם מטפלים אשר מעניקים שירות עד הבית ומגיעים לבתי הלקוחות לבצע את הטיפול, על כן, מומלץ למטפלים אלו לרכוש מיטות עיסוי מתקפלות מעץ, הן מיועדות לנשיאה ומגיעות במשקל שבין 10 ל – 20 ק"ג. בנוסף, ישנן גם מיטות מתקפלות בעלות רגליים עשויות מאלומיניום אשר משקלן מועט יותר ממיטות העץ.

לעומת מטפלי הבית, יש את המטפלים אשר מקבלים את לקוחותיהם בקליניקה. מטפלים אלה צריכים מיטות נייחות אשר לרוב עשויות מעץ. מיטות עיסוי מעץ נחשבות למיטות כבדות אך בדיוק לכן הן יציבות יותר ושקטות ולכן גם תחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר.

מיטות עיסוי נוחות למטפל ולמטופל

כאשר מעוניינים לרכוש מיטת עיסוי, יש להתייחס לסוגי הטיפול שעומדים לבצע עליה וכך ניתן לדעת באיזו מיטה לבחור. מיטות עיסוי איכותיות יאפשרו למטופל שכיבה נוחה ומקסימום רגיעה נפשית וגופנית במהלך העיסוי. בנוסף, יש לשים לב לחומר ממנו עשוי ריפוד המיטה. ריפוד עור הוא הריפוד האופציונאלי למיטת עיסויים הן מבחינת הנוחות והן מבחינת אפשרות הניקוי הנוחה. 

ישנן מיטות טיפול בעלות אפשרות של התאמה לגובהו של המטפל על מנת שהוא יוכל להעניק את הטיפול הטוב ביותר ללקוח מבלי להתכופף ובלי לסבול מכאבי גב. עם זאת, כדאי לדעת כי מיטות מתכווננות הן יקרות יותר ממיטות עיסוי רגילות, אך בכל אופן, הן מהוות כלי עבודה שמלוות את המטפל למשך שנים רבות.