תכנון טיול למרוקו – המדריך המלא

אם אתם רוצים לעשות טיול שורשים או סתם בא לכם להכיר את מרוקו, המדריך הבא בשבילכם. אנשים רבים מהארץ, שורשיהם הם ממרוקו ולכן, כל הזמן יוצאים טיולים מאורגנים למרוקו, למבוגרים שבהם כדי לחזור ולהיזכר בילדות שהייתה להם שם וגם לצעירים כדי לראות היכן ההורים שלהם גדלו.

מרוקו היא מקום קסום שמשלב בתוכו הרבה מאוד תרבות עם סגנונות שונים שמשתנים בין הערים. לאנשים שההורים שלהם גדלו שם, יהיה מאוד קל להתחבר למקומות האלו ולהבין למפרע כל מיני התנהגויות של ההורים ומנהגים שקשורים לחברה שהייתה במרוקו.

מרוקו היא מקום גדול מאוד ואתם יכולים לטייל שם לפחות שבועיים, עם זאת, אנחנו ממליצים על טיול של לפחות 8 ימים.

אז איך מתכננים טיול למרוקו? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

תכנון טיול למרוקו:

אחד הדברים החשובים כאשר אתם מתכננים טיול למרוקו זה לבלות במקומות שגרו ההורים או אתם בעצמכם. הסיבה היא כי בדרך כלל זו חוויה גדולה עבור רבים ללכת ולהיזכר שוב בתקופת הילדות שלהם.

המקומות שבהם בדרך כלל מטיילים כוללים את קזבלנקה, מכנס, פס ועוד ערים מעניינות. מה שבעיקר מאפיין את המקומות האלו זו התרבות הצבעונית והמרוקאית שמאפיינת את המקום.

בנוסף, תוכלו לראות שם הרבה מאוד מנהגים שלא רואים במקומות מודרניים רגילים. הערבים שם אינם עוינים והם אוהבי ישראל ככה שאתם יכולים לטייל שם בלי חשש.

במרוקו תוכלו לראות מבצרים גדולים ובתים בסגנון מרוקאי, עם השטיחים והקישוטים הידועים.

למי שהוריו גרו שם, אפשר ללכת לקברי צדיקים שהיו קבורים במרוקו ולהתפלל. בנוסף, יש הרבה מקומות במרוקו שלא השתנו ככה שאתם יכולים ממש לראות את הבתים שגרתם בהם או ההורים שלכם.

 

למידע נוסף ויצירת קשר הכנסו לאתר שלנו: https://www.redpineapple-trips.co.il/.